w

Julia Wieniawa nagrała nową piosenkę. Zaśpiewała o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? „Myślałeś, że mnie dobrze znasz”

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @juliawieniawa, @nikodamn
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @juliawieniawa, @nikodamn

Julia Wieniawa nie porzuciła marzeń o karierze muzycznej i wciąż szlifuje talent oraz pracuje nad nowymi kawałkami. W środę 10 lipca premierę miała jej najnowsza piosenka pt. Sobą tak. Po wysłuchaniu utworu można odnieść wrażenie, że śpiewa o… rozstaniu z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa to popularna aktorka, która zasłynęła za sprawą roli w serialu Rodzinka.pl. Z biegiem czasu zaczęła rozwijać skrzydła i udowadniać, że drzemie w niej ogromny potencjał, który zamierza spożytkować. Sporym zaskoczeniem dla jej fanów było, gdy nagrała pierwszy singiel. Choć początkowo nie został przez wszystkich ciepło odebrany, kolejne publiczne występy sprawiły, że zmieniono zdanie o jej twórczości. Od debiutu cały czas szkoli warsztat i można usłyszeć, że zrobiła ogromne postępy.

W środę 10 lipca celebrytka poinformowała, że jej najnowszy utwór trafił na platformy streamingowe. Ostatnio zapowiadała, że pracuje nad nową piosenką oraz zaangażowała fanów do tego, by pomogli jej wymyślić tytuł. W końcu zdecydowała, że nowy kawałek nazwie Sobą tak. Jak pierwsze wrażenia po jego wysłuchaniu?

Julia Wieniawa nagrała piosenkę o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim?

Julia ma za sobą trudny czas, ponieważ pod koniec czerwca wyszło na jaw, że zakończyła związek z Nikodemem Rozbickim. Gdy o tym mówiła, widać było, że nadal wywołuje to w niej ogromne emocje, ponieważ z trudem powstrzymywała napływające do oczu łzy. Mimo to nie zamierza się poddawać i w swojej najnowszej twórczości dała upust złym emocjom.

Słuchając singla Sobą tak, można odnieść wrażenie, że śpiewa w nim o rozstaniu z aktorem, ponieważ z jej ust padają następujące słowa:

Letni wiatr rozwiał we mnie cały smutek

Czuję, że mogę więcej, nic nie muszę

Lekko tak unoszę się nad ziemią, lubię ten stan

Teraz dobrze wiem, że wszystko było po coś

Widać tak to jest, uwierz mi na słowo. 

Trochę to trwało, lecz jestem tu i lepiej jest

Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak chociaż już myślałeś, że mnie dobrze znasz

Mów co chcesz. Wiem kim jestem, lecę wyżej. 

Patrzę na drogę za mną, było tyle dobrych rad, ja słuchałam zawsze siebie.

Tak już mam

Internauci są zachwyceni piosenką i przez cały czas zasypują ją mnóstwem komplementów. Jeżeli jesteście ciekawi, jak brzmi najnowszy singiel Julii Wieniawy, przesłuchajcie go na Spotify. Teledysk trafi do sieci o 20:30.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

fot. Pexels @tenement @allan_mas

Tej okolicy bali się wszyscy. Przerażona siedemnastolatka zobaczyła tylko bucik swojego brata, zanim samochód odjechał. „Nie płakał, nie krzyczał…”

Krzysztof Ziemiec - fot. AKPA

Krzysztof Ziemiec potrzebuje 50 tysięcy złotych miesięcznie na utrzymanie kanału. Tak broni swoją zbiórkę: „To nie jest forma żebrania”