w ,

Billie Eilish twierdzi, że szczepionka uratowała jej życie: „Myślę, że umarłabym, gdyby nie szczepienie”

fot. Instagram screenshot

Piosenkarka Billie Eilish wyznała, że chorowała na koronawirusa w sierpniu i uważa, że gdyby nie była zaszczepiona na COVID-19, mogłaby nie przeżyć.

W wypowiedzi w radiowej audycji Howarda Sterna 19-letnia gwiazda stwierdziła, że jest pewna, że umarłaby, gdyby nie szczepienie. Eilish stwierdziła, że ciężko odczuła chorobę:

– „Nie umarłam i wcale nie zamierzałam, ale to wcale nie umniejsza tego, jak źle się czułam. To było okropne” – powiedziała Howardowi. – „Ciągle odczuwam skutki, byłam chora przez prawie dwa miesiące.”

– „Chcę jasno powiedzieć, że to zasługa szczepionki, że mam się dobrze” – kontynuuje Eilish. – „Myślę, że umarłabym, gdyby nie szczepienie – było tak źle„.

– „Kiedy mówię, że było źle, chodzi mi raczej o to że czułam się okropnie” – dodała. – „Ale tak naprawdę, w porównaniu do tego, jakie żniwo sieje ta choroba na świecie, to wcale nie było źle. Wiesz o co mi chodzi? Byłam chora, nie najlepiej się czułam, ale przeżyłam.

Następnie Billie chwaliła szczepionkę, że pomogła jej rodzicom i przyjaciołom uniknąć zachorowania na koronawirusa oraz nazwała szczepionkę „kurewsko niesamowitą”.

Artystka, która 18 grudnia skończy 20 lat, planuje europejską trasę albumu „Happier Than Ever” na przełomie wiosny i lata 2022 roku.

W poniedziałek Billie Eilish osiągnęła kolejny sukces i została nominowana do Złotego Globu za piosenkę „No Time To Die”, którą napisała wspólnie ze swoim bratem Finneasem. Utwór wykorzystano jako motyw główny 25. filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”.

Za niedługo Billie osiągnie też rzadko spotykany próg 100 milionów obserwatorów na Instagramie.

Co osobiście sądzicie o szczepionce?

Źródła: Instagram – billieeilish ; The Howard Stern Show ; foxnews

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! "Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory"

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! „Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory”

Wojtek Sawicki odważnie zapozował nago z dziewczyną: „Niech mówią co chcą”