w

HahaHaha SuperSuper

Fani martwią się o zdrowie Małgorzaty Rozenek pod postem Majdana. Chodzi o jej nogi: „Proszę tak małżonce nie pozwalać!”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan fot. Instagram @r_majdan

Radosław Majdan pochwalił się zakończeniem trwającej tydzień rodzinnej wycieczki kamperem i opublikował ostatnią fotkę z pojazdu. Były piłkarz nie spodziewał się, że udostępnione przez niego zdjęcie Małgorzaty Rozenek wzbudzi aż takie emocje. Ten widok przeraził fanów. O co chodzi?

Nieco ponad tydzień temu Małgorzata Rozenek przekazała radosną wiadomość i ogłosiła, że całą rodziną wybierają się na wakacje kamperem. Najwyraźniej Majdanom spodobała się wyprawa sprzed dwóch lat, kiedy to odwiedzili Szwecję, ponieważ w tym roku udali się do Danii – kolejnego skandynawskiego państwa, gdzie zwiedzili choćby oryginalny Legoland.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan oraz trzech synów prezenterki – 3-letni Henryk, 13-letni Tadeusz oraz 17-letni Stanisław swoją podróż rozpoczęli od wyjazdu do Świnoujścia, skąd w dalszą drogę udali się promem. Nie obyło się jednak bez problemów i celebrytka poważnie zastanawiała się nad przełożeniem wyjazdu.

Rozenek, która niedawno pożegnała się z posadą w „Dzień Dobry TVN”, ochoczo relacjonowała rodzinne wakacje na Instagramie i w social mediach podzieliła się między innymi historią o rozstawiającym się w pobliżu wesołym miasteczku, przez które Majdanowie musieli niespodziewanie zwijać swoje obozowisko. Wszystko dlatego, że atrakcja okazała się być zbyt hałaśliwa.

Internauci upominają Małgorzatę Rozenek

Ze względu na natłok obowiązków, zagraniczna przygoda mogła trwać zaledwie tydzień i Radosław Majdan poinformował już w mediach społecznościowych o szczęśliwym powrocie do Polski. Z tej okazji pochwalił się fotką z kampera.

Przyjechaliśmy do Polski i mimo padającego deszczu widoki dalej piękne – napisał.

Choć pozornie na zdjęciu nie rzuca się w oczy nic szczególnego i widać jedynie rozmawiającą przez telefon Małgorzatę, internauci od razu zauważyli, że celebrytka trzyma nogi w bardzo niebezpiecznej pozycji, a mianowicie na desce rozdzielczej pojazdu. Fani w komentarzach postanowili ostrzec Rozenek przed konsekwencjami takiego zachowania.

Szkoda by było tych pięknych nóg, a w razie wypadku niestety byłyby strzaskane jak zapałki… ;

Sama tak robiłam w aucie jako pasażer, ale naprawdę szkoda zdrowia i życia.. ;

Proszę tak małżonce nie pozwalać siedzieć podczas jazdy. Podczas kolizji nogi składają się jak harmonijka ;

Nie wolno tak trzymać nóg w samochodzie, to raczej nie parking – czytamy.

Liczne komentarze przyciągnęły uwagę Radosława Majdana, który uspokoił zaniepokojonych fanów. Jak wytłumaczył były piłkarz, zdjęcie zostało zrobione, gdy rodzina stała w korku.

Uspokajam, wtedy staliśmy, więc nie ma się o co martwić – napisał Radosław.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jerzy Stuhr - fot. Kurnikowski AKPA

Jerzy Stuhr odwołał się od wyroku za jazdę na podwójnym gazie. Sąd już zdecydował. Uniknie kary?

Olivier Janiak - fot. AKPA, Instagram @olivierjaniak

Olivier Janiak świętuje urodziny syna. Fryderyk ma już 14 lat! Fani zgodnie wskazują, do kogo jest podobny. Też to widzicie? (FOTO)