w

Małgorzata Rozenek świętuje początek wakacji z rodziną. Zapewniła dzieciom wyjątkową atrakcję! Fani: „Świetne miejsce!”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Stanisław, Tadeusz i Henryk - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Stanisław, Tadeusz i Henryk - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że lubi chwalić się w mediach społecznościowych zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Nic dziwnego, że postanowiła także relacjonować rodzinną podróż kamperem. Tym razem zabrała synów do dziecięcego raju.

Małgorzata Rozenek prywatnie jest mamą trzech synów. Najmłodszy Henryk ma dopiero 3 lata, zaś Tadeusz 13 lat, a najstarszy Stanisław 17 lat. Mimo tego, że chłopcy są nastolatkami, spędzają dużo czasu z rodzicami. Niedawno postanowili im towarzyszyć w wakacyjnej przygodzie.

Celebrycka rodzina jakiś czas temu wybrała się na urlop w komplecie, w dodatki kamperem. Zdecydowali się zwiedzać Skandynawię. Całą podróż mama relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatnio zawitali do Danii.

Małgorzata Rozenek zwiedza Danię z rodziną

Po zdjęciach wydaje się, że cała rodzina dobrze się bawi na urlopie. Wszystkim dopisuje humor i towarzyszą uśmiechy, nawet mimo niepogody. Ta okazała się kapryśna przy ostatniej atrakcji na rodzinnej wycieczce. Celebrytka wraz z mężem i dziećmi odwiedziła Danię, a tam wybrali się zwiedzić oryginalny Legoland.

Pozdrawiamy Polskę — napisała pod postem Rozenek.

Fani chwalili wybór atrakcji, która zdecydowanie podoba się nie tylko dzieciom, ale i wielu dorosłym. Wcześniej rodzina zwiedziła już Malmö, Kopenhagę czy Odense. Po drodze były ruiny zamku, parki i muzea. Legoland stanowi zatem dobrą odskocznię i atrakcję idealnie skrojoną pod młodszych uczestników wyprawy.

Co Wy byście zwiedzili w Danii?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski ARESZTOWANY? Prezenter ostrzega fanów. Padł ofiarą oszustów!

Samuel L. Jackson - fot. Instagram @samuelljackson

Samuel L. Jackson wspomina współpracę z Marvelem. Skradziono mu scenariusz! „To było szaleństwo”