w

Karolina Korwin-Piotrowska do Piotra Kraśko: „Nikt nie jest ponad prawem”

Fot. YouTube / Screenshot

Karolina Korwin-Piotrowska pozwoliła sobie na komentarz na temat głośnego wybryku Piotra Kraśko. Udzieliła mu nawet rady.

Przypomnijmy, że Piotr Kraśko usłyszał wyrok za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. W kwietniu tego roku w województwie podlaskim zatrzymała go policja i wtedy okazało się, że prezenter uprawnienia stracił w 2015 roku!

Sąd skazał Kraśkę na 7,5 tys. zł grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Prokurator wnosił o poważniejszy wyrok, ale skończyło się na tym. Ostatecznie sam skazany przeprosił publicznie za swoje zachowanie.

Opublikował na swoim Instagramie obszerne przeprosiny, które wśród osób komentujących zostały bardzo dobrze odebrane. Napisał: – Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam.

Karolina Korwin-Piotrowska: „Nikt nie jest ponad prawem”

Instagramerka i mediaworkerka Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała zachowanie Piotra Kraśki w rozmowie z Faktem. Powiedziała: – „Bardzo lubię Piotrka, to świetny dziennikarz, ale nic nie usprawiedliwia tego, co zrobił. 6 lat nie mieć czasu na załatwienie tak ważnej sprawy? Nawet dla mnie, osoby, która myli wtorek ze środą, to niepojęte. Myślę, że kilkutygodniowy urlop na przemyślenie ważnych spraw dobrze mu zrobi. Nikt nie jest ponad prawem. Tym bardziej dziennikarz cisnący polityków w kwestii jego przestrzegania”.

Co sądzicie o komentarzu Karoliny? Ma rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Co za zdjęcia! Cezary Pazura wraz z żoną odpoczywają na MALEDIWACH! „To jest prawdziwy Killer, a nie jakaś popierdółka”

Dopiero połowa grudnia, a Majdanowie już po wigilii! Oto powód