w

DramatDramat SuperSuper

Małgorzata Rozenek: „W tym roku, zamieniliśmy karpia na kraba”

Fot. Małgorzata Rozenek / Instagram

Dziś dla wielu Polaków szczególny dzień a właściwie wieczór. Większość naszych rodaków zasiądzie wieczorem do wspólnej kolacji wigilijnej w gronie najbliższych. Jednak nie wszyscy.

Polska nadal znajduje się w czołówce konserwatywnych krajów Europy. Święta i wigilię najczęściej spędzamy w gronie rodziny, a niekoniecznie na wakacjach. Chociaż każdego roku coraz więcej osób rezygnuje z tej tradycji, to nadal jest to bardzo małe grono.

Celebryci również każdego roku chwalą się świątecznymi przygotowaniami. Znajdująca się obecnie w Dubaju Maja Bohosiewicz również zdążyła już zadbać o pięknie przystrojoną choinkę i pokazać ją w sieci.

Nieco inaczej jest jednak u Państwa Majdanów. Radek wraz z Małgosią świąteczną kolację mają już dawno za sobą. Urządzili sobie wigilię dziesięć dni temu. To spotkało się z bardzo różnorakim przyjęciem przez fanów, ale Małgosia nie miała z tym problemu. Napisała: – Ach co to była za Wigilia… 😁 bo kto powiedział, że musi być 24.12?🤔😂 Nie data jest ważna a ludzie ❤️

Przytyki fanów oburzonych podejściem Małgorzaty Rozenek z Radkiem wydają się po nich spływać jak po kaczce. Świadczy o tym choćby opis zdjęcia, które Małgosia opublikowała 23 grudnia na Instagramie. Napisała: W tym roku, zamieniliśmy karpia na kraba 😉😂🤷‍♀️ #sendinglove 🐟🔁🦀

Majdanowie obecnie przebywają na wakacjach w Azji. Co sądzicie o wcześniejszej organizacji wigilii?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Kinga Rusin wspiera samotne matki: „Podobnie jak w zeszłym roku robię prezenty”

Jacek Kurski poleciał do Paryża na Eurowizję Junior mimo pozytywnego wyniku testu na COVID!