w

Maja Bohosiewicz urządza święta w Dubaju. Pochwaliła się choinką!

Fot. Maja Bohosiewicz / Instagram

Maja Bohosiewicz na dobre urządziła się w Dubaju. Teraz organizuje święta w wynajmowanym tam mieszkaniu.

W Polsce zima w pełni, a nie każdy kocha tę porę roku. Niektórzy wolą spędzać zimowy okres z dala od śniegu. Do takich osób należy między innymi Maja Bohosiewicz, która zabrała rodzinę do Dubaju.

O tym, że pobyt Mai z rodziną trochę potrwa w tym arabskim kraju, świadczy fakt, że Polka wynajęła tam mieszkanie, a także zapisała swoje dzieci do przedszkola.

Od momentu wylotu Bohosiewicz regularnie relacjonuje życie w Dubaju. Podzieliła się informacją o pierwszej randce z mężem od czasu wyjazdu. Maja myślała, że spędzą ją w cyrku, a okazało się, że mąż zabrał ją do restauracji.

Poza korzystaniem z uroków tego niesamowitego miasta Maja znajduje również czas na pracę. Ostatnio zachwyciła swoich fanów, pozując w czerwonej bieliźnie. Post sponsorowany został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez internautów.

Święta u Bohosiewiczów

Każdego roku celebryci chwalą się swoimi pięknie przystrojonymi choinkami. Mogło wydawać by się, że będąc w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Maja wraz z rodziną odpuści sobie świętowanie. Nic bardziej mylnego!

Maja udostępniła zdjęcie z córeczką, psem oraz właśnie z choinką! Podpisała go: – W tym roku mamy wymarzoną choinkę! Piękna i czerwona! Przy okazji również zareklamowała produkty jednej z firm specjalizującej się w odzieży dziecięcej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Karolina Pisarek pochwaliła się nowym wozem. Co za cudo!

Kękę odpowiada hejterowi i zwierza się z problemów: „Gdyby nie leki pewnie bym oszalał”