w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Wardęga zajrzał w portfele Friza i Wersow. Te dochody szokują!

Fot. YouTube / Screenshot

Znany youtuber Sylwester Wardęga po tym, jak Wersow podzieliła się swoimi dochodami z YouTuba, postanowił sprawdzić, ile zarabia jej chłopak, czyli Friz.

Weronika Sowa, którą najczęściej fani określają jako Wersow, na jednym ze swoich filmów zdradziła zarobki, jakie przynosi jej YouTube. Podsumowała, że po odjęciu podatków każdego miesiąca wychodzi na czysto około 50 tys. złotych. Przy okazji nie podliczyła dochodów z innych źródeł, czyli ze współprac z Instagrama czy ze sprzedaży towarów.

Sylwester Wardęga chętnie odniósł się do informacji podanych przez Wersow. YouTuber szybko oszacował pozostałe dochody i zliczył w całość:

Ogólnie ze sklepu i deali wyciąga podejrzewam znacznie więcej i to jest 200, 300 tysięcy minimum. Maksimum mi się wydaje, że miesięcznie i pół miliona wyciągnie

Wardęga poszedł również krok dalej, ponieważ wziął pod lupę zarobki chłopaka Wersow, czyli Friza. To prawdopodobnie najpopularniejszy polski youtuber, który znalazł się w tym roku w czterdziestce najbogatszych Polaków przed 40 rokiem życia!

Wardęga wyliczył, że jego kolega po fachu z samego YouTuba wyciąga 100-120 tys. złotych miesięcznie! Warto tutaj dodać, że cały majątek Karola dziennikarze „Wprost” oszacowali na około 151 milionów złotych.

Robi wrażenie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Radosław Majdan przeraził syna? Opowiedział mu historię: „okazał się oszustem i zdrajcą”

Klaudia Halejcio pokazała się bez makijażu. Wygląda niezwykle niewinnie i młodziutko