w

Wersow i Friz niedawno powitali pierwsze dziecko. Planują powiększenie rodziny? „Najważniejsza jest rodzina”

Wersow, Friz, Maja - fot. Instagram @frizoluszek

Wersow i Friz są obecnie jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Celebryci zaledwie kilka miesięcy temu zostali po raz pierwszy rodzicami, a już zaczęły krążyć plotki o tym, że zastanawiają się nad powiększeniem rodziny. Czy planują kolejne dziecko?

Wersow jest jedną z najpopularniejszych obecnie influencerek w kraju. Sławę zyskała dzięki Ekipie Friza, z założycielem której jest w związku od pięciu lat. Para nie tylko ma rzesze fanów i udaną karierę, ale od niedawna własną rodzinę. W czerwcu powitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Dziewczynkę nazwali Maja.

Dumni rodzice chętnie chwalą się córeczką w mediach społecznościowych. Należą oni do grona celebrytów, którzy nie ukrywają swojego życia prywatnego, w tym także twarzy pociechy. Ostatnio zaczęły krążyć plotki, że mimo iż są w miarę świeżo upieczonymi rodzicami, planują już kolejną pociechę.

Wersow i Friz chcą mieć więcej dzieci?

Celebrytka zaledwie kilka miesięcy temu została po raz pierwszy mamą. Zdecydowała się na dziecko w stosunkowo młodym wieku, ponieważ niedawno świętowała swoje 27. urodziny. Jednak w roli młodej mamy odnalazła się znakomicie i szybko znalazła sposób na łączenie macierzyństwa z pracą.

Weronika jest pozytywnie zaskoczona tym, jak dobrze zniosła ciążę i połóg. Mimo wcześniejszych obaw o to, że macierzyństwo wywróci jej życie zawodowe do góry nogami, bardzo szybko okazało się, że dzięki świetnej organizacji jest w stanie bez większych przeszkód godzić obowiązki rodzicielskie z rozwijającą się w zawrotnym tempie karierą — wyznała osoba z otoczenia influencerów dla ShowNews.pl.

Influencerka krótko po porodzie postanowiła wrócić do swoich codziennych obowiązków i pracy. Oczywiście wspiera ją w tym partner, który w ostatnim czasie zmienił podobno mocno swoją listę priorytetów.

Karol w przeszłości miał tendencje do zatracania się w pracy i stawiania bliskich poza nawiasem, co zresztą doprowadziło kilka lat temu do jego chwilowego rozstania z Weroniką. W ostatnim czasie Friz mocno jednak przewartościował swoje priorytety i zdał sobie sprawę z tego, że najważniejsza jest dla niego rodzina, a nie gonitwa za rekordowymi wyświetleniami i zasięgami.

Narzeczeni podobno tak dobrze radzą sobie w nowych rolach życiowych, że nawet myślą o powiększeniu rodziny i kolejnym potomku. Jak donosił informator ShowNews.pl celebryci nie chcą, by różnica wieku pomiędzy ich dziećmi była duża. Jednak następne dziecko to na razie odległy plan, gdyż Wersow musi odczekać ze względu na cesarskie cięcie, dzięki któremu urodziła Maję. Influencerka ma także napięty grafik na najbliższe miesiące. Obecnie skupia się na swojej karierze muzycznej, próbach i rozmyśla o trasie koncertowej. W planach podobno ma znacznie więcej projektów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz ma poważny problem. Musi radzić sobie z „facetem podglądaczem”

Pamela Anderson - fot. Instagram @pamelaanderson

Pamela Anderson wyprzedaje swoją garderobę, w tym również słynny czerwony kostium ze „Słonecznego Patrolu”