w

Wersow podsumowuje 27 urodziny! Pochwaliła się, jak świętowała. ”Najlepsze urodziny w moim życiu” [FOTO]

Wersow - fot. Instagram @wersow
Wersow - fot. Instagram @wersow

Wersow jest jedną z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Celebrytka w wieku 27 lat może pochwalić się udaną karierą i szczęśliwą rodziną. Niedawno świętowała swoje urodziny, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Wersow jest znaną influencerką i celebrytką. Sławę zyskała, dzięki popularnej niegdyś Ekipie Friza. To właśnie z założycielem grupy związała się w życiu prywatnym. Para jest razem od pięciu lat, co niedawno świętowali. Doczekali się także pociechy w tym roku, którą nazwali Maja

Ostatnio mieli kolejny powód do celebracji. Influencerka obchodziła swoje 27. urodziny, a jej ukochany postanowił zapewnić jej naprawdę wyjątkowy dzień. Relacją pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Wersow świętowała urodziny

Celebrytka w tak młodym wieku może pochwalić się ogromnym sukcesem. Jest sławna, ładna i bogata — czegóż chcieć więcej? Niedawno skończyła 27 lat, a ma na swoim koncie ponad 3 miliony obserwatorów na Instagramie i prawie 3 miliony subskrybentów na YouTubie. To tam publikuje nie tylko swoje relacje z życia, ale także muzykę, którą tworzy. Dotychczas wydała już 4 single.

Jednak wcale nie myśli zwolnić tempa w życiu. Kilka miesięcy temu została po raz pierwszy mamą, witając wraz z Frizem na świecie córkę Maję. Teraz łączy macierzyństwo z życiem zawodowym, ponieważ krótko po porodzie postanowiła wrócić do pracy. W tym wszystkim nie zapomina także o chwili dla siebie. Ostatnio świętowała urodziny. 

To były najlepsze urodziny w moim życiu, a to wszystko za sprawą @frizoluszek 🙏🏼😘 Długo zastanawiałam się czego sobie życzyć w ten dzień, ale szczerze — mam już wszystko. Zdrową rodzinkę, wspaniałych przyjaciół, fajną pracę i Was! Dziękuje — napisała na Instagramie.

Nie zabrakło przy tym hucznej imprezy, tortu, kwiatów i lotu helikopterem. Taki właśnie prezent postanowił jej zafundować ukochany. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami ze swojego święta.

Też chcielibyście tak obchodzić urodziny?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Percy Hynes White - fot. Instagram @percy

Percy Hynes White ZWOLNIONY z obsady „Wednesday”! Internautka oskarżyła go o poważne nadużycie

Anna Wendzikowska - fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska posłała dzieci do szkoły. Tak wyrosły jej pociechy! „Jestem szczęśliwa”