w

Wersow pokazała najnowsze zdjęcie córeczki. Ale Maja szybko rośnie!

Weronika Sowa - fot. Instagram @wersow
Weronika Sowa - fot. Instagram @wersow

Weronika Sowa podzieliła się na Instagramie najnowszych zdjęciem swojej córki. Internauci zachwycają się tym, jaka Maja jest już duża!

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski znani w internecie jako Wersow i Friz mogą pochwalić się jednymi z największych instagramowych i youtubowych kont w Polsce. Widzowie kochają wszystko, co wychodzi z rąk Friza. Zbudował on już ogromne imperium, stworzył projekt Genzie i ciągle wypuszcza nowe produkty takie jak lody Ekipy, napoje Ekipy, czy najnowsze wody witaminowe. Weronika i Karol są najchętniej obserwowaną parą influencerów. Młodzi rodzice często dzielą się z widzami swoim życiem prywatnym na Instagramie i vlogach.

Wersow pokazała najnowsze zdjęcie córki

Od czasu ogłoszenia przez parę ciąży, ich dziecko cieszy się największym zainteresowaniem widzów. Młodzi rodzice czasem chwalą się małą Mają na Instagramie. Ich dziecko od początku było pokazywane w mediach społecznościowych, a widzowie chętnie śledzą jak ich ulubiona para influencerów radzi sobie w roli rodziców.

W sobotę Wersow wstawiła na InstaStories zdjęcie córeczki z bliska. Mała wpatruje się prosto w obiektyw z zadowoloną miną.

Przesyłamy Wam mnóstwo uśmiechu – pisze internetowa celebrytka.

Chwilę później dodała również zdjęcie w formie posta, na którym dumna mama pozuje ze swoją pociechą, obie ubrane w białe stroje.

Moje szczęście – głosi opis pod zdjęciem.

Podobna do mamy?

fot. Instagram @wersow

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Smolasty, Doda - fot. TikTok @doda

Doda i Smolasty w duecie! Fani widzą ich jako parę. „Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość.” Piosenkarka rozwiewa wątpliwości

Julia von Stein - fot. Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein z „Królowych Życia” awanturuje się z pracownikiem fast foodu. Powód jest zaskakujący. „Kim ty, człowieku, jesteś?”