w

HahaHaha

Doda i Smolasty w duecie! Fani widzą ich jako parę. „Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość.” Piosenkarka rozwiewa wątpliwości

Smolasty, Doda - fot. TikTok @doda
Smolasty, Doda - fot. TikTok @doda

Smolasty i Doda mają powód do świętowania. Klip do ich najnowszej piosenki „Nim Zajdzie Słońce” odtworzono już ponad 4 miliony razy! Fani w komentarzach spekulują, czy poza owocną współpracą, artystów połączy również związek. Jest już komentarz Dody w tej sprawie. Co napisała?

Doda ma ostatnio bardzo dużo na głowie. Jest głośno zarówno o jej życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Fani byli bardzo szczęśliwi widząc, że artystka wypuściła nową piosenkę Nim Zajdzie Słońce, nagraną wspólnie ze Smolastym, który odnośni duże sukcesy w środowisku rapowym, ale nie ogranicza się do jednego gatunku.

W ramach promocji utworu na profilu Dody na TikToku pojawiło się nagranie, w którym twórcy piosenki ogłosili, że jeśli klip osiągnie milion odtworzeń w dobę, to nawiązując do tekstu refrenu, zatańczą salsę albo rumbę.

Doda i Smolasty parą? Piosenkarka komentuje doniesienia

Po upływie doby na TikToku celebrytki pojawiło się następne wideo.

Przegraliśmy challenge i to sromotnie. Dwa miliony w dobę. Honorowo tańczymy 'salso rumbę’. Bez komentarza jak. – głosi opis pod filmikiem

Na nagraniu widać jak wokaliści podejmują próbę wykonania prawidłowych kroków salsy. Doda wydaje się znać podstawy i próbuje nauczyć swojego tanecznego partnera, ale bezskutecznie. Piosenkarka prosi Smolastego, by patrzył na nią, ale on upiera się, że musi patrzeć pod nogi.

Wielu fanów wyraziło zachwyt ich relacją. Wyglądało na to, że dobrze się ze sobą bawili, tańcząc, więc od razu zaczęły się pojawiać pewne spekulacje w komentarzach.

Fajnie razem wyglądacie! Może coś z tego będzie?

Doda postanowiła odpisać na tę wiadomość, udając, że nie wie, do czego nawiązuje.

Pewnie. Drugi nasz numer na mojej reedycji – odpisała, dodając wesołą emotkę.

Inna obserwatorka była dużo bardziej bezpośrednia, komentując filmik popularnym w sieci tekstem:

Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość.

Wokalistka nie zostawiła tej wiadomości bez odpowiedzi. Szybko zdementowała plotki, zanim fani mogliby się na dobre rozkręcić.

To możesz nie wierzyć już teraz – odpisała fance.

Pasowaliby do siebie?

@doda Przegraliśmy challenge i to sromotnie🤣💁🏼‍♀️2 MILIONY W DOBE! honorowo tańczymy „salso rumbe”.Bez komentarza jak🤦🏼‍♀️@Smolasty ♬ dźwięk oryginalny – Doda
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Margot Robbie - fot. Instagram @margotrobbieofficial

Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie? Zdradziła, którą aktorkę obsadziłaby w tej roli

Weronika Sowa - fot. Instagram @wersow

Wersow pokazała najnowsze zdjęcie córeczki. Ale Maja szybko rośnie!