w

Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie? Zdradziła, którą aktorkę obsadziłaby w tej roli

Margot Robbie - fot. Instagram @margotrobbieofficial
Margot Robbie - fot. Instagram @margotrobbieofficial

„Barbie” to prawdziwy hit kinowy tego roku. Premiera odbyła się niecały miesiąc temu, a film już zarobił ponad miliard dolarów! Margot Robbie i Ryan Gosling zostali reprezentantami słynnych lalek, Barbie i Kena. Jednak Robbie zdradziła, że początkowo widziała kogoś innego w tej roli. Kogo?

Margot Robbie to aktualnie najsłynniejsza aktorka na świecie. Ma za sobą role w wielu ogromnych hitach kinowych takich jak Wilk z Wall Street czy Legion samobójców. Była dwukrotnie nominowana do Oscara. Teraz jest w centrum zainteresowania ze względu na film Barbie, w którym gra tytułową rolę. Wielu ludzi uważa, że pasuje perfekcyjnie do tej postaci. Robbie natomiast ma co do tego odmienne zdanie.

Margot Robbie nie chciała zagrać Barbie

W maju aktorka udzieliła wywiadu magazynowi Vogue, w którym zdradziła, że na początku nie planowała zagrać Barbie. Widziała inną aktorkę w tej roli. Reżyserka filmu Greta Gerwig upierała się jednak, że Margot będzie idealną Barbie i nie widzi żadnej innej możliwości.

Mówiła: „Naprawdę chcę napisać tę rolę dla ciebie”. I napisała dla mnie wspaniałą rolę, za co jestem jej ogromnie wdzięczna – wspomina w rozmowie aktorka.

Zapytano ją również, kogo w takim razie zobaczyłaby na ekranie jako kultową lalkę.

Uważam, że Gal Gadot ma energię Barbie. Jest tak nieprawdopodobnie piękna, ale nie nienawidzisz jej za to, ponieważ jest naprawdę szczera, a przy tym tak entuzjastycznie uprzejma, że to prawie niezręczne – zdradziła celebrytka.

Gal Gadot znana z roli Wonder Woman została poproszona o komentarz w rozmowie z portalem Flaunt.

Uwielbiam Margot. Jest jedną z tych kobiet, z którymi po prostu chcesz się zaprzyjaźnić. Ma dużo do zaoferowania. Z wielką przyjemnością przyjęłabym z nią współpracę i byłam bardzo wzruszona jej wypowiedzią. Zrobiło mi się ciepło na sercu, słysząc, jak się o mnie wypowiada.

Wyobrażacie sobie kogoś innego niż Margot Robbie w roli głównej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk w ogniu krytyki za…pojechanie z dzieckiem na SOR. „Nikomu nie zabieram miejsca”

Smolasty, Doda - fot. TikTok @doda

Doda i Smolasty w duecie! Fani widzą ich jako parę. „Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość.” Piosenkarka rozwiewa wątpliwości