w

Duże zmiany u Wersow! Influencerka przeszła metamorfozę. „To jest ten moment. To jest ten czas, kiedy mogę sobie to zrobić i warto”. Pokazała reakcję Friza (WIDEO)

Wersow - fot. Instagram @wersow
Wersow - fot. Instagram @wersow

U Wersow trwa właśnie czas wielkich zmian. Wraz z rozwojem kariery muzycznej, postanowiła przejść metamorfozę. Opublikowała film ze zmianami. Nagrała również reakcję Friza na nowy wygląd!

Wersow jest jedną z najpopularniejszych influencerek W Polsce. Ma rozwinięte konto na Instagramie, ale na tym nie poprzestaje. Prowadzi kanał na YouTube, a także rozwija karierę muzyczną. Niedawno miała miejsce premiera jej najnowszego utworu Taka sama, który nagrała w duecie ze swoim partnerem. Teraz zbliża się premiera jej płyty. Influencerka zaplanowała również trasę koncertową!

Prywatnie internetowa celebrytka jest partnerką Karola „Friza” Wiśniewskiego, jednego z najsłynniejszych YouTuberów w Polsce. W czerwcu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka o imieniu Maja.

Ogromna metamorfoza Wersow

Wersow jest bardzo zapracowaną osobą. Ostatnio była zmuszona trochę przystopować, bo odezwały się problemy zdrowotne i influencerka trafiła do szpitala. Na szczęście szybko poinformowała widzów, że już jest w porządku i mogła wrócić do pracy.

Internetowa celebrytka wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Teraz gdy nadchodzi premiera jej albumu, a następnie będzie się przygotowywać do trasy koncertowej, uznała, że nadszedł czas na zmiany nie tylko w życiu, ale i w wyglądzie. Najpierw postanowiła zrezygnować ze stylizacji rzęs. Dostała wówczas mnóstwo komplementów w mediach społecznościowych. Postanowiła pójść o krok dalej i rozpuścić usta, które do tej pory chętnie powiększała. To nadal było za mało dla influencerki. W sobotę opublikowała film pt. Wielka metamorfoza moich włosów.

W dzisiejszym odcinku nadchodzą zmiany. Ostatnie przemyślałam sobie to wszystko i stwierdziłam, że chciałabym wrócić do takiej mojej naturalnej wersji – powiedziała na początku nagrania.

W salonie fryzjerskim wpadła przypadkiem na koleżankę z branży, Andziaks. Wersow powiedziała jej o swoich planach. Okazało się, że marzy jej się cięcie „na chłopaka”. Influencerka stanowczo odradziła jej ten pomysł.

Zlitujcie się, ludzie, napiszcie jej coś – Andziaks zwróciła się do widzów.

Wersow zdecydowała się na ostre cięcie, ale nie aż takie. Odświeżyła kolor, a jej włosy ostatecznie kończą się ponad ramionami. Mama Mai mówiła, że zależy jej, by nadal dało się związać je „w kitkę”.

Wraca era krótkich włosów. Mi się bardzo podoba i słuchajcie, to są zdecydowanie najkrótsze włosy jakie miałam w życiu. Czuję, że potrzebowałam zmiany. To jest zmiana: mama, płyta, działalność muzyczna i w ogóle potrzeba zmienienia czegoś w swoim wyglądzie – mówiła w filmie.

Influencerka wyszła z salonu bardzo zadowolona. Na koniec pokazała jeszcze reakcję swojego partnera na nowy wygląd. Friz był zachwycony.

Mega ładnie – skomplementował swoją narzeczoną.

A Wam jak się podoba?

fot. YouTube @Wersow
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Oliwia Bieniuk - fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowym chłopakiem! Pozują przytuleni do zdjęcia. Kto skradł jej serce? (FOTO)

Michał Szpak - fot. Podlewski/AKPA

Michał Szpak rozważa zrobienie KOREKTY PŁCI?! Był szczery jak nigdy! „Może się okaże, że zrobię sobie c*cki i będę Michaliną”