w

Julia von Stein z „Królowych Życia” awanturuje się z pracownikiem fast foodu. Powód jest zaskakujący. „Kim ty, człowieku, jesteś?”

Julia von Stein - fot. Instagram @julia_von_stein
Julia von Stein - fot. Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując na InstaStories nagranie, na którym awanturuje się z pracownikiem znanej sieci fastfoodowej. Co ją tak zdenerwowało?

Program Królowe Życia wypromował już wiele celebrytek. Jest to show uwielbiane przez widzów, którzy chętnie wynajdują swoje ulubione uczestniczki w mediach społecznościowych. Julia von Stein, która od lat pomaga w prowadzeniu rodzinnego przedsiębiorstwa pogrzebowego, zgromadziła ponad 150 tysięcy fanów na Instagramie. Choć wielokrotnie zaskakiwała obserwatorów, na przykład pozując w trumnie, nikt się nie spodziewał zobaczyć tego, co wrzuciła do sieci w sobotę.

Julia von Stein awanturuje się z pracownikiem fast foodu

W sobotę influencerka udała się do restauracji typu fast food, co, jak sama powiedziała, często jej się zdarza. Mimo złożenia zamówienia w samochodzie pracownik poprosił ją o zgaszenie papierosa, co bardzo zdenerwowało celebrytkę. Z jej relacji wynika, że sposób, w jaki padła prośba był bardzo niegrzeczny i rozkazujący. Nie ma tego jednak na nagraniu. Słychać na nim natomiast jak Julia von Stein zaczyna krzyczeć, nie szczędząc wulgarnych słów.

Kim człowieku jesteś? Właścicielem tego samochodu? Zapi***alasz na to co ja mam? Ty mi będziesz dyktował, k****a, czy ja mogę palić czy nie? Za twoje palę?

Pomimo przeprosin ze strony kierownictwa i zapewnień, że koordynator odbędzie rozmowę z pracownikiem, który zwrócił jej uwagę, influencerka kontynuowała swoją frustrację na InstaStories.

Słuchajcie, jeszcze czegoś takiego nie miałam. Ja nie mogę k***a palić u siebie w samochodzie, bo jakiś kmiot k***a pracownik mi powie, że ja k***a nie mogę (…)

Po jakimś czasie gwiazda Królowych Życia wróciła na Instagrama spokojniejsza, chcąc wyjaśnić swój wybuch. Wytłumaczyła widzom, że zdenerwował ją rozkazujący ton głosu pana z obsługi. Celebrytka uważa, że nikt nie ma prawa zażądać od niej zgaszenia papierosa, gdy jest w swoim samochodzie.

Zawsze powtarzam, słuchajcie, trzeba znać miejsce w szeregu – powiedziała Julia von Stein.

Słusznie się zdenerwowała?

fot. Instagram @julia_von_stein
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Weronika Sowa - fot. Instagram @wersow

Wersow pokazała najnowsze zdjęcie córeczki. Ale Maja szybko rośnie!

Łukasz Lipiński - fot. YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

Łukasz z „Rolnik szuka żony” został TATĄ! Program zmienił jego życie