w

Percy Hynes White ZWOLNIONY z obsady „Wednesday”! Internautka oskarżyła go o poważne nadużycie

Percy Hynes White - fot. Instagram @percy
Percy Hynes White - fot. Instagram @percy

Percy Hynes White wcielający się w jedną z kluczowych postaci w hicie Netflixa został wyrzucony z obsady. Powodem są poważne oskarżenia internautki pod jego adresem.

Percy Hynes White to kanadyjski aktor. 21-latek ma za sobą już wiele ról w filmach i serialach, ale największą sławę przyniósł mu angaż w spin-offie Rodziny Addamsów. Wednesday produkcji Netflixa podbiło serca widzów na całym świecie od razu po premierze. Percy Hynes White wciela się w postać Xaviera Thorpe’a, jednego z dwóch chłopaków zabiegających o serce tytułowej bohaterki. Aktor zdobył wielu fanów, którzy kibicowali jego postaci i ze zniecierpliwieniem wyczekiwali na nowy sezon serialu.

Percy Hynes White zwolniony z obsady Wednesday

Zaledwie cztery miesiące po premierze popularnej produkcji w sieci pojawiły się poważne oskarżenia pod adresem młodego aktora. W styczniu 2023 na Twitterze zamieszczono wpis, według którego celebryta miał zorganizować imprezę w Toronto, na której rzekomo upił kobietę i wykorzystał seksualnie. Tweet, który już nie istnieje, wywołał burzę w sieci.

Hynes White szybko zaprzeczył tym doniesieniom. Nazwał je kampanią dezinformacji i napisał, że nigdy nie poznał osoby, która opublikowała tamten wpis.

Mimo że aktorowi nie udowodniono winy, zagraniczne media podały we wtorek informacje, że dziewięć miesięcy po aferze, Hynes White został zwolniony z Wednesday. Fani nie zobaczą go w drugim sezonie w roli Xaviera.

Źródło, które przekazało Dailymail wiadomość o wyrzuceniu aktora z obsady, stanęło po jego stronie.

Percy jest wspaniałym młodym człowiekiem. Nigdy nie brał udziału w żadnych fałszywych twierdzeniach, które pojawiły się na Twitterze i nigdy nie zostały potwierdzone ani uzasadnione. Percy jest pełnym szacunku, łaskawym, utalentowanym aktorem, prawdziwym profesjonalistą (…) Wyrzucenie go z serialu to hańba. To były fałszywe plotki. To po prostu nie w porządku – powiedział informator.

Hynes White przebywa aktualnie w domu swoich rodziców, którzy również są związani z branżą i stoją za nim murem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Julia Łach, Sebastian "Czvjnik" Czajewski - fot. Instagram @czvjnik

Youtuber Czvjnik rozstał się z partnerką po 6 latach związku. Fani są w szoku. „Powiedzcie, że to żart”

Wersow - fot. Instagram @wersow

Wersow podsumowuje 27 urodziny! Pochwaliła się, jak świętowała. ”Najlepsze urodziny w moim życiu” [FOTO]