w

Youtuber Czvjnik rozstał się z partnerką po 6 latach związku. Fani są w szoku. „Powiedzcie, że to żart”

Julia Łach, Sebastian "Czvjnik" Czajewski - fot. Instagram @czvjnik
Julia Łach, Sebastian "Czvjnik" Czajewski - fot. Instagram @czvjnik

Jeden z najsłynniejszych youtuberów w Polsce zszokował fanów, publikując emocjonujący post w mediach społecznościowych o rozstaniu ze swoją partnerką. Byli razem sześć lat. Co się stało?

Sebastian Czajewski znany w sieci jako Czvjnik znajduje się w topce twórców internetowych. Jego kanał na Youtube zbliża się do dwóch milionów subskrybentów. 22-letni youtuber nagrywa filmy rozrywkowe, często oparte na formacie challengów. Treści na jego kanale generują milionowe wyświetlenia.

Czvjnikowi zdarza się dzielić z widzami również swoim życiem prywatnym. Ci najbardziej zaangażowani fani wiedzieli, że ma dziewczynę, Julię Łach, z którą byli razem przez sześć lat. Ich związek rozpoczął się, gdy mieli po szesnaście lat. Dziewczyna Czajewskiego często publikowała ich wspólne fotki na Instagramie, gdzie śledzi ją 87 tysięcy użytkowników.

Czvjnik rozstał się z dziewczyną

We wtorek uwielbiany przez widzów Youtuber zszokował wszystkich, dodając post na Instagrama, że on i Julia nie są już razem. Młody twórca opublikował serię ich wspólnych zdjęć. Na wielu z nich widać, że są szczęśliwi, ale najbardziej uwagę przykuwa fotografia, na której oboje mają zaczerwienione oczy od płaczu. Do postu influencer dołączył długi poruszający wpis.

Dziękuję Ci za te 6 lat! Związek opiera się na kompromisach, ale uważam, że warto zastanowić się, czy korzyści płynące z tej relacji przewyższają ból, cierpienie i poświęcenie, które musimy znieść, aby ją podtrzymać – czytamy w oświadczeniu.

Według Czvjnika problemem było to, że oboje musieli się poświęcać, by być razem i przestało im to służyć. Youtuber wypowiada się o Julii w ciepłych słowach. Pisze o tym, jakie cenne są ich relacje z rodziną drugiej osoby i że oboje będą tęsknić za wspólnymi świętami i uroczystościami.

Jako że budowaliśmy ten związek, będąc nastolatkami, popełniliśmy wiele błędów, które teraz ciążyły na naszej relacji. To nie tylko wina młodości, ale jesteśmy po prostu ludźmi, którzy muszą uczyć się na własnych doświadczeniach – pisze dalej twórca internetowy.

Zakończył post rozważaniem nad tym, czy ich drogi kiedyś jeszcze raz się skrzyżują, gdy będą znowu gotowi rozpocząć związek.

Julia Łach odpowiedziała na wzruszający wpis w komentarzu.

Dziękuję, że mogłam dorastać właśnie z Tobą i doświadczać takich niesamowitych rzeczy. Były lepsze i gorsze dni. Kocham Cię – napisała.

W sieci zawrzało. Nikt z zagorzałych fanów popularnego youtubera nie spodziewał się zobaczyć takiego postu. W komentarzach pojawiła się lawina słynnego tekstu „już nie wierzę w miłość”. Niektórzy zaczęli podejrzewać Czvjnika o robienie żartu widzom. Wygląda jednak na to, że zerwanie jest jak najbardziej poważne.

Wiele osób z branży rozrywkowej również zdecydowało się napisać parę słów. Maciej „Człowiek Warga” Dąbrowski pochwalił ich za dojrzałe podejście do sytuacji. Jeleniewska i Julia Kostera życzły obojgu dużo siły. Youtuberka Murcix, które też właśnie przechodzi przez zerwanie, skomentowała post emotikoną złamanego serca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sebastian Fabijański - fot. AKPA

Sebastian Fabijański opublikował wyniki badań. Jednak nie symulował kontuzji podczas Fame MMA 19?

Percy Hynes White - fot. Instagram @percy

Percy Hynes White ZWOLNIONY z obsady „Wednesday”! Internautka oskarżyła go o poważne nadużycie