w

Youtuberka Murcix z byłej Ekipy Friza ROZSTAŁA SIĘ z chłopakiem? Internauci nie mają wątpliwości

Marta Błoch, Mateusz Cisek - fot. Youtube @MatterFML
Marta Błoch, Mateusz Cisek - fot. Youtube @MatterFML

Para youtuberów ostatnio przestała publikować wspólne treści. Wnikliwi fani postanowili przyjrzeć się tej sytuacji. Odkryli dowody, które mogą wskazywać na to, że Murcix rozstała się z chłopakiem.

Marta Błoch, znana w sieci jako Murcix, jest youtuberką i influencerką. Zdobyła ogromną popularność jako członkini Ekipy Friza. Grupa przyjaciół swego czasu była najczęściej oglądanym kanałem na Youtube. Po rozpadzie projektu każdy z influencerów poszedł w swoją stronę. Murcix dalej nagrywa filmy, ale nie generują już tak dużych wyświetleń jak dawniej.

W marcu 2022 roku wokół twórczyni internetowej zrobiło się głośno, gdy pojawiła się na gali Fame MMA 13 z nowym chłopakiem. Obserwatorzy szybko skojarzyli jego twarz. Mateusz „MatterFML” Cisek dał się poznać widzom w programie Friza pt. Twoje 5 minut. Show na kanale jednego z najpopularniejszych twórców ma na celu wyłonienie osób z potencjałem na zostanie influencerem. Cisek niestety odpadł, ale mimo wszystko próbuje swoich sił na Youtube i Instagramie.

Murcix i Matter rozstali się

Para została ciepło przyjęta przez widzów. Ich filmy generowały dosyć wysokie wyświetlenia. Ostatnio jednak w mediach społecznościowych pojawiało się coraz mniej wspólnych treści, co nie umknęło uwadze widzów.

Pierwsze plotki na temat zerwania rozpoczęły się przez krótkie nagranie, które influencerka opublikowała na swoim Tiktoku. Przedstawiało ją smutną, leżącą w łóżku z efektem pękającego ekranu.

Moje serce teraz – podpisała film Murcix.

Fani od razu powiązali serce ze sprawami miłosnymi. Nie trzeba było długo czekać na spekulacje o rozstaniu. Oliwy do ognia dodał fakt, że para dała sobie unfollow na Instagramie. Chociaż teoretycznie nic to nie musi oznaczać, w dzisiejszych czasach odobserwowanie kogoś zwykle jest uznawane za dowód, że coś się wydarzyło pomiędzy danymi osobami.

Widzowie zauważyli również, że Matter usunął zdjęcia z Murcix ze swojego profilu. Ona natomiast nadal ma fotografie z nim u siebie, ale pozbyła się znaczników, które przekierowywały do jego konta.

Influencerzy do tej pory nie skomentowali sprawy, więc na razie są to tylko przypuszczenia, natomiast detektywi z Tiktoka już nie raz pokazali, że ich teorie są prawdziwe. Ustalili z dużym wyprzedzeniem, że Kylie Jenner jest w ciąży, tylko po kolorze jej paznokci. To użytkownicy tej platformy również ogłosili, że Friz i Wersow spodziewają się dziecka, zanim zrobili to młodzi rodzice. Czy tym razem internauci również mają rację?

@pantofelek.pl Murcix i Matter się rozstali? Derektywi z tiktoka znowu w akcji 👀 #pantofelekpl #murcix ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Ewa Wachowicz - fot. Instagram @ewawachowicz

Ewa Wachowicz WYSZŁA ZA MĄŻ! Tabloid dotarł do zaskakujących informacji. Wśród gości gwiazda Polsatu

Sebastian Fabijański - fot. screenshot Instagram @sebastian.fabijanski.official, YouTube @BetclicPolska

Sebastian Fabijański poniósł kolejną porażkę na Fame MMA. Wytrzymał dłużej, ale z oktagonu WYNOSILI go na noszach (WIDEO)