w

Anna Wendzikowska posłała dzieci do szkoły. Tak wyrosły jej pociechy! „Jestem szczęśliwa”

Anna Wendzikowska - fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska - fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska jest znana ze szklanego ekranu, choć obecnie rzadko tam gości. Skupia się przede wszystkim na życiu rodzinnym i samotnym wychowywaniu pociech. Tych doczekała się dwóch. Córki gwiazdy rosną, jak na drożdżach.

Anna Wendzikowska jest z wykształcenia dziennikarką. Jednak jej marzeniem od zawsze było zostanie aktorką, co udało jej się osiągnąć. Można było ją zobaczyć w takich produkcjach, jak Lokatorzy, M jak miłość, Klan czy Serce na dłoni. Przez dłuższy czas sprawdzała się również w roli prezenterki Dzień dobry TVN, O tym się mówi czy Dziewczyny z Hollywood. Wydała nawet książkę Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic.

Prywatnie jednak nie wiodło jej się tak kolorowo w życiu. Nie miała szczęścia w miłości. Aktorka ma za sobą nieudane małżeństwo z Christopherem Combe. Ich związek trwał jedynie trzy lata. W efekcie miłosnych porażek została samotną matką. Pociechami chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Na ostatnio udostępnionym zdjęciu można zobaczyć, jak wyrosły.

Anna Wendzikowska pozuje z dziećmi

Dziennikarka miała dość wyboistą drogę w życiu uczuciowym. W 2014 roku zaręczyła się z wokalistą zespołu Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem. Doczekali się córki Korneli zaledwie rok później, lecz ich związek się rozpadł. W 2017 roku zaczęła spotykać się z Janem Bazylem, z którym ma córkę Antoninę. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się w 2020 roku. Okazuje się, że relację z przedsiębiorcą wspomina jako koszmar.

Dziś aktorka spełnia się w roli samotnej mamy i wielu fanów podkreśla, że radzi sobie przy tym na medal. Jej pociechy w tym roku obie ruszyły do szkoły. Starsza chodzi już do szkoły, a młodsza po raz pierwszy poszła do przedszkola. Dumna i szczęśliwa mama pochwaliła się z tej okazji wspólnym zdjęciem. Widać, że córki dziennikarki rosną, jak na drożdżach i coraz bardziej przypominają mamę.

Zobaczcie, jak wysoły córki aktorki! Podobne do mamy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Wersow - fot. Instagram @wersow

Wersow podsumowuje 27 urodziny! Pochwaliła się, jak świętowała. ”Najlepsze urodziny w moim życiu” [FOTO]

Magdalena Stępień, Marcin Hakiel - fot. Instagram @magdalena__stepien @marcinhakiel

Plotki o romansie Magdy Stępień i Marcina Hakiela nie cichną! Paparazzi przyłapali ich razem na imprezie! Modelka wygadała się, co ich łączy