w

Pamela Anderson wyprzedaje swoją garderobę, w tym również słynny czerwony kostium ze „Słonecznego Patrolu”

Pamela Anderson - fot. Instagram @pamelaanderson
Pamela Anderson - fot. Instagram @pamelaanderson

Pamela Anderson uważa, że potrzebuje przestrzeni na nowy rozdział w swoim życiu. Z tego względu postanowiła przeprowadzić wyprzedaż ubrań. Kupujący będą mogli nabyć jej najsłynniejsze stroje.

Pamela Anderson to kanadyjska aktorka i modelka. Jej kariera zaczęła się od sesji dla Playboya, ale największą popularność przyniosła jej rola w serialu Baywatch. Słoneczny patrol, w którym Anderson występowała w kultowym czerwonym kostiumie. Show cieszyło się ogromną popularnością w latach 90-tych. Wokół aktorki było głośno nie tylko za sprawą osiągnięć zawodowych, ale również przez medialny i kontrowersyjny związek z perkusistą Motley Crue, Tommym Lee. Obecnie celebrytka nadal działa w świecie show-biznesu i od czasu do czasu angażuje się w różne projekty.

Pamela Anderson wyprzedaje swoją szafę

Podczas imprezy Pandora NYFW Anderson zdradziła w rozmowie z magazynem PEOPLE, że chce „zrobić miejsce” na następny rozdział w swoim życiu. Zamierza to osiągnąć poprzez rozstanie ze swoimi kreacjami. Gwiazda zamierza wystawić na sprzedaż swoje najsłynniejsze stroje. Została zapytana, czy ktoś będzie mógł nabyć też jej czerwony kostium ze Słonecznego Patrolu.

Wszystko! Nie lubię marnować. Lepiej oczyścić umysł, wyczyścić szafę. Zrobić miejsce na nowe życie. Nie mogę się doczekać, aż inni będą mogli cieszyć się tymi ubraniami – odpowiedziała celebrytka.

W latach 90-tych media nieustannie rozpisywały się na temat stylu Anderson. Jej garderoba jest inspiracją dla wielu dzisiejszych topowych celebrytek.

Mój styl niewątpliwie zmienił się na przestrzeni lat i ekscytuje mnie myśl, że inni odnajdą radość, którą ja odnalazłam. Nie ma powodu, by się tego kurczowo trzymać. Te wspomnienia są po to, by się nimi dzielić – kontynuowała 56-latka.

Na razie nie ma potwierdzonej daty wyprzedaży, chociaż wielu fanów już czeka na to z niecierpliwością. Jak sama celebrytka mówi, ubrania zostaną wystawione za pośrednictwem strony internetowej w „przemyślany i sentymentalny” sposób.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Wersow, Friz, Maja - fot. Instagram @frizoluszek

Wersow i Friz niedawno powitali pierwsze dziecko. Planują powiększenie rodziny? „Najważniejsza jest rodzina”

Sentino - fot. Instagram @sentinobln

Raper Sentino ujawnił swoje stawki. Kwota może zwalić z nóg! „Ja kolegów nie szukam, musi się zgadzać wynagrodzenie”