w

Raper Sentino ujawnił swoje stawki. Kwota może zwalić z nóg! „Ja kolegów nie szukam, musi się zgadzać wynagrodzenie”

Sentino - fot. Instagram @sentinobln
Sentino - fot. Instagram @sentinobln

Raper Sentino zdecydował się publicznie wyjaśnić, jakiego oczekuje wynagrodzenia za napisanie piosenki czy wspólne nagrywki. Kwoty mogą zadziwić.

Sentino jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Jego utwory cieszą się ogromnymi liczbami odtworzeń. Co ciekawe, początek kariery rapera miał miejsce w Niemczech, gdzie nagrywał albumy właśnie w języku niemieckim. Działa w branży muzycznej już od dwudziestu lat. Jego kawałki takie jak Midas czy Trójkąt Bermudzki były viralowymi hitami na Tiktoku.

Sentino ujawnił swoje stawki

Raper postanowił postawić przed sobą nowe wyzwanie, jakim ma być pisanie tekstów dla innych muzyków. Na swoim InstaStories bezpośrednio ujawnił, ile będą kosztować u niego poszczególne usługi. Podał kwoty w walucie euro.

Jeśli jakiś wykonawca życzyłby sobie, by Sentino napisał dla niego utwór, będzie go to kosztowało 23 tysiące złotych. Można też zamówić napisanie samego refrenu, wtedy stawka jest trochę niższa, bo około 16 tysięcy złotych. Największa kwota przypadła na feat z raperem. Za chęć nagrania utworów wspólnie z polsko-niemieckim artystą trzeba będzie mu zapłacić w przeliczeniu około 34 tysięcy złotych.

Nie pisać do mnie z głupimi propozycjami – napisał celebryta pod cennikiem.

Może się wydawać, że nie bez powodu Sentino zdecydował się opublikować ceny swoich usług, bo zaraz po InstaStories z kwotami, pojawiło się następne, które jest po prostu polem tekstowym na tle basenu.

Ja kolegów nie szukam, bo się poznałem na ludziach, musi się zgadzać wynagrodzenie za pracę, tych braci co mam, a wiedzą kim są, a ocena tych, co nie przeszli kroku w butach, a obgadują, to pokazuje, że nic nie widzieli – napisał raper.

Nie wiadomo, do kogo kierował tę relację.

Opinie fanów są mocno podzielone w tym temacie. Jedni krytykują artystę za te ceny, inni podchodzą pozytywnie do jego transparentności.

Będzie miał mniej scamu, a my będziemy wiedzieli, jaki kto miał budżet na kawałek – żartuje jedna z komentujących osób.

Dobre ceny czy przesada?

fot. Instagram @sentinobln
fot. Instagram @sentinobln
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Pamela Anderson - fot. Instagram @pamelaanderson

Pamela Anderson wyprzedaje swoją garderobę, w tym również słynny czerwony kostium ze „Słonecznego Patrolu”

Guns N'Roses - fot. Youtube @gunsnroses

Zespół Guns N’ Roses musiał odwołać koncert. Powód bardzo zaniepokoił fanów