w

Zespół Guns N’ Roses musiał odwołać koncert. Powód bardzo zaniepokoił fanów

Guns N'Roses - fot. Youtube @gunsnroses
Guns N'Roses - fot. Youtube @gunsnroses

Guns N’ Roses przekazali niepokojące wieści. Zespół musiał odwołać koncert w St. Louis. Wydano oświadczenie, a powód w nim zawarty zmartwił fanów grupy.

Guns N’ Roses to amerykański zespół hard rockowy. Grupa powstała w 1985 roku. W swojej karierze wydali sześć albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie. Zespół do tej pory cieszy się ogromną popularnością i ma wiernych fanów, którzy chętnie przyjeżdżają na koncerty.

Guns N’ Roses odwołali koncert z powodu choroby

W sobotę Guns N’ Roses mieli zagrać w St. Louis. Niestety, na oficjalnym Instagramie zespołu pojawił się komunikat, że występ słynnej grupy się nie odbędzie. Jako powód podano chorobę jednego z członków. Nie zdradzono jednak, którego muzyka dotyczy problem, ani z jaką przypadłością się zmaga.

Gunners, koncert zaplanowany w St. Louis na 9 września musiał zostać przełożony z powodu choroby. Zatrzymajcie swoje bilety. Fani, którzy nie będą w stanie pojawić się w nowym terminie, będą mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy. Dziękujemy za wsparcie – czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia, a także pytań o szczegóły. Wielu internautów zwróciło uwagę na pecha, jakiego zespół ma z tym konkretnym miastem. 2 lipca 1991 roku w St. Louis odbył się koncert, który nazwano Riverport Riot. Podczas wydarzenia wokalista Axl Rose podobno wściekł się na kogoś z widowni i rzucił się w tłum. Z jego ust padło wiele nieprzyjemnych słów, co zdenerwowało publikę. Sytuacja tak eskalowała, że po koncercie doszło do zamieszek.

Czy St. Louis jest przeklęte? – żartują fani w komentarzach.

Nie wiadomo, jak poważny jest stan zdrowia jednego z muzyków i jak to wpłynie na resztę trasy. Następne show jest zaplanowane na 12 września.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sentino - fot. Instagram @sentinobln

Raper Sentino ujawnił swoje stawki. Kwota może zwalić z nóg! „Ja kolegów nie szukam, musi się zgadzać wynagrodzenie”

Aleksander Baron, Blanka Lipińska - fot. Instagram @alekbaron @blanka_lipinska

Blanka Lipińska wspomina związek z Baronem. „Ja już nie wytrzymałam i POSZŁAM NA TERAPIĘ”