w

HahaHaha

Klaudia Halejcio pokazała się bez makijażu. Wygląda niezwykle niewinnie i młodziutko

Fot. Klaudia Halejcio / Instagram

Klaudia Halejcio należy do grona influencerów, którzy skrupulatnie dbają o swój image. Coraz częściej jednak pokazuje drugą stronę swego życia, jaką jest macierzyństwo i jego uroki.

Piękne zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów, to codzienność na Instagramowym profilu Klaudii Halejcio. Aktorka przykłada dużą wagę do tego, aby jej profil był prowadzony w przyciągający uwagę sposób i chce się wręcz napisać – bez skazy.

Klaudia w tym roku również nie zawiodła w okresie świątecznym, gdy pochwaliła się zdjęciami z przygotowań do tych wyjątkowych dni, a także krótkim klimatycznym filmikiem wraz z życzeniami. Na wszystkich kadrach wygląda cudownie.

Aktorka „Pierwszej miłości” coraz częściej ośmiela się pokazywać jednak tą mniej doskonałą stronę swojego życia. Macierzyństwo potrafi dać w kość i czasami każdej wzorowej mamie może brakować czasu i sił na piękny makijaż. I właśnie bez makijażu Klaudia zaprezentowała się w Instastories.

Trzeba przyznać, że aktorka naturalnie wygląda co najmniej na kilka lat młodszą. Niektórzy wręcz pokusili się o stwierdzenie, że można by ją nazwać nastolatką!

Fot. Klaudia Halejcio / Instagram

W jakim wydaniu wolicie Klaudię?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wardęga zajrzał w portfele Friza i Wersow. Te dochody szokują!

Kasia Tusk spędzi sylwestra w szpitalu! „Udawanie przed Wami, że jest idealnie, byłoby nieuczciwe”