w ,

DramatDramat HahaHaha

Rewolucyjne zmiany w Telewizji Polskiej. Najpierw Iza Krzan straciła pracę, a teraz stacja żegna kolejną celebrytkę

Izabella Krzan, Sandra Kubicka - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @sandrakubicka
Izabella Krzan, Sandra Kubicka - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @sandrakubicka

Telewizja Polska w ślad za innymi stacjami na jesień wprowadza znaczące zmiany w ramówce. Niedawno media obiegła wieść, że Izabella Krzan została zwolniona, a teraz decyzja ta dosięgnęła inną popularną celebrytkę. O kim mowa?

Ostatnio jesteśmy świadkami prawdziwych rewolucji w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych w Polsce. Wszyscy zaciekle walczą o to, by przyciągnąć do siebie nowych widzów, dlatego tej jesieni dyrektorzy programowi przygotowali dla nich sporo nowych tytułów, ale i zdjęli z anteny kilka produkcji. Po prezentacji jesiennej ramówki TVN wyszło na jaw, że już wkrótce na ekranach zagoszczą m.in. Detektywi, których filarem było popularne niegdyś W11 – Wydział Śledczy.

Spore zmiany zaplanowała również Telewizja Polska. Ich wdrażanie rozpoczęła od… wręczania zwolnień. Kto pożegnał się z posadą? Jakich programów już nie zobaczymy?

Izabella Krzan i Sandra Kubicka zwolnione z TVP!

Nie tak dawno temu Wirtualne Media przekazały, że Izabella Krzan pożegnała się z posadą prowadzącej program Kamper Polska, w którym mogliśmy oglądać zmagania influencerów podróżujących kamperami po Polsce. Wbrew początkowym założeniom reality show nie cieszyło się dużym zainteresowaniem i postanowiono zawiesić realizację kolejnej edycji.

Wypowiedzenie otrzymała również Sandra Kubicka, której obecność w TVP wywołała sporo kontrowersji. Modelka wcześniej w gorzkich słowach wypowiadała się na temat stacji, a nawet zapewniała, że żadne pieniądze nie są w stanie przekonać jej do zmiany zdania.

Nie wszystko chodzi o pieniądze. Ja chcę żyć zgodnie ze sobą, jeśli w coś nie wierzę i tego nie popieram, to nie zapłacisz mi pieniędzy, żebym to popierała — tłumaczyła.

W ciągu roku jednak wiele się zmieniło, a ona najwidoczniej zmieniła zdanie o Telewizji Polskiej po tym, jak regularnie pojawiała się za kulisami The Voice of Poland, by kibicować Alkowi Baronowi. Producenci dostrzegli drzemiący w niej potencjał i zaoferowali jej posadę prowadzącej nowe show Love Me or Leave Me, w którym pary testowały wierność i sprawdzały, czy są gotowe na ślub.

Format był szumnie zapowiadany, lecz emitowano go wyłącznie na platformie VOD i dopiero niedawno poinformowano, że trafi również na antenę TVP Kobieta. Zdaje się, że decyzja zapadła za późno, bowiem prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, ogłosił, że randkowe show nie doczeka się drugiej edycji.

Te formaty nie będą kontynuowane. Dlaczego? Widzimy, że po prostu nie ma czegoś takiego jak inny widz w online i w telewizji naziemnej. Nie mówimy o różnych grupach widzów. To jest wciąż jeden i ten sam widz, którego uwaga migruje z jednego na drugi sposób użytkowania mediów — cytuje jego wypowiedź Super Express.

Oglądaliście te programy? Będziecie za nimi tęsknić?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Skiba, Karolina Skiba - fot. Instagram @karoskiba

Krzysztof Skiba odsłania kulisy małżeństwa z młodszą o 26 lat Karoliną. „W łóżku uprawiamy wspinaczkę wysokogórską”

Weronika Sowa, Karol Wiśniewski - fot. Instagram @wersow

Wersow i Friz świętują 5. rocznicę związku. W tym czasie przeszli niebywałą metamorfozę. Weronika zmieniła się nie do poznania (FOTO)