w ,

DramatDramat HahaHaha

Izabella Krzan i Norbi ZWOLNIENI z „Koła fortuny”! Prezenterka już znalazła nową pracę, a co z muzykiem?

Norbi, Izabella Krzan, Koło fortuny - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Norbi, Izabella Krzan, Koło fortuny - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zdaje się, że nie ma dnia, w którym nie dotarłyby do nas informacje o kolejnych, wielkich, zmianach w Telewizji Polskiej. Ostatnio wypowiedzenia posypały się w Pytaniu na śniadanie, a teraz Koło fortuny straciło prowadzących. Jeden z tabloidów dokonał zaskakujących ustaleń.

Jeszcze niedawno media regularnie rozpisywały się o ogromnych zmianach w Polsacie, które zainicjował nowy dyrektor programowy, Edward Miszczak. Teraz wydaje się, że polsatowska rewolucja to pikuś przy tym, co obecnie dzieje się w Telewizji Polskiej. Popularni dziennikarze i prowadzący, którzy byli związani z publicznym nadawcą od lat, jeden po drugim tracą stołki, a to nie koniec. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że m.in. Anna Popek, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają się z Pytaniem na śniadanie, a to nie koniec. Roszady zajdą także w innym lubianym przez widzów programie.

Izabella Krzan i Norbi wyrzuceni z Koła fortuny

Koło fortuny to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych na antenie TVP2. Po raz pierwszy zagościł w ramówce w 1992 roku lecz już po sześciu latach odszedł w zapomnienie. Pierwszą próbę reaktywacji podjęto w 2007 roku, ale wówczas format przetrwał na wizji zaledwie dwa lata. Ku zadowoleniu widzów, przed blisko siedmioma laty produkcja ta ponownie wróciła do łask i póki co nie zanosi się na to, by nagrania miały dobiec końca.

Dotychczas w programie tylko raz doszło do zmiany ekipy. Na początku prowadzącymi byli Rafał Brzozowski i Izabella Krzan, lecz w 2019 roku miejsce artysty zajął Norbi. Choć widzowie nie do końca byli z tego powodu zadowoleniu, w końcu przełknęli roszady, a nawet obdarzyli nowego gospodarza sympatią.

Patrząc na to, co obecnie dzieje się w TVP, można było przypuszczać, że rewolucje obejmą również inne formaty. Z najnowszych ustaleń Plotka wynika, że Krzan i Norbi stracili posady w Kole Fortuny i nie pojawią się w nowych odcinkach.

Portal zwrócił się do muzyka z prośbą o komentarz. 51-latek otwarcie przyznał, że nic nie wie o swoim czy Izy zwolnieniu, w związku z czym twierdzi, że nadal jest gospodarzem programu, mimo że nie było go w pracy od blisko roku. Aktualnie stacja emituje odcinki nagrane w ubiegłym roku, w związku z czym zapytano go, kiedy wróci na plan zdjęciowy.

Nie mam wiedzy na ten temat, ponieważ w maju tamtego roku skończyliśmy nagrania. A odcinki mamy nagrane aż do kwietnia tego roku

– tłumaczył.

Z kolei źródło tabloidu twierdzi, że nowe odcinki będą nagrywane już wiosną tego roku i nie przewidziano w nich udziału dotychczasowych prowadzących. Ba, mało tego — Krzan dostała już posadę u konkurencji.

Iza ma już umowę z inną stacją. A Norbi jest na bruku

– powiedziało źródło Plotka.

Myślicie, że to prawda? Lubiliście ten duet?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Karolina Korwin Piotrowska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Gałązka/AKPA

Karolina Korwin Piotrowska MIAŻDŻY Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. „Statywy do mikrofonu”

Friz - fot. Instagram @frizoluszek

Friz pochwalił się stanem konta. Jego koledzy byli w szoku, gdy to zobaczyli. „To jest tak niestworzona liczba”