w

Kolejne zmiany w TVP?! Z anteny zniknie ulubiony serial Polaków. Pracę straci blisko STU AKTORÓW! „Dramatyczna sytuacja”

Piotr Pręgowski - fot. Piętka Mieszko
Piotr Pręgowski - fot. Piętka Mieszko

Telewizja Polska praktycznie od początku 2024 przechodzi gruntowną reformę niemalże na każdym polu. Z pracą pożegnało się wielu dziennikarzy, a teraz zwolnienia ma otrzymać obsada uwielbianego przez widzów serialu! Blisko stu aktorów może pożegnać się z pracą. O którym tytule mowa?

Telewizja Polska przechodzi największą rewolucję w historii. Odkąd zmieniła się władza w Polsce, w stacji sypią się zwolnienia. Do tej pory z pracą pożegnało się wielu dziennikarzy, ale też wszyscy prowadzący Pytanie na śniadanie. Niemal każdy boi się o swój stołek, a sytuacja jest tym bardziej dramatyczna, że wielu aktorów pracujących przy produkcjach TVP od miesięcy nie otrzymuje wynagrodzeń.

Nasze wypłaty zawsze wpływały do 10. każdego miesiąca. To ogromna produkcja i nigdy nie było problemów. Niestety od stycznia nic nie dostajemy, wiem, że niektórzy z obsługi wynegocjowali sobie jakiś procent, by mieć na opłaty. Ja nie dostałam nic ani za styczeń, ani za luty

– powiedziała Faktowi aktorka z Klanu.

Okazuje się, że nie tylko ten tytuł przechodzi poważny kryzys. Wkrótce z anteny może zniknąć kolejny, uwielbiany przez widzów serial.

Leśniczówka znika z anteny TVP?

Poniekąd do przewidzenia było to, że zmieni się ramówka Telewizji Polskiej, przez co wielu widzów od dawna zastanawia się, czy ich ulubione seriale doczekają się kontynuacji. Portalowi Świat Gwiazd udało się dotrzeć do osoby związanej z Leśniczówką, która martwi się o przyszłość ekipy.

To dramatyczna sytuacja dla wielu aktorów, zwłaszcza że koszty życia w Polsce wzrastają. Już są podwyżki cen żywności, a za chwilę poszybują ceny za prąd. Wszyscy mamy rodziny i kredyty do spłacenia

– powiedziała tabloidowi anonimowa aktorka.

Obawy są jak najbardziej uzasadnione, ponieważ do tej pory produkcja nie otrzymała informacji, czy może zacząć planować prace nad kolejnym sezonem:

Zdjęcia już się kończą i nikt nie wie, czy i kiedy zostaną wznowione

– kontynuowane.

Trzeba przyznać, że zniknięcie Leśniczówki z wizji pociągnie za sobą szereg zwolnień. Do tej pory przez produkcję przewinęło się blisko stu aktorów. Na stałe z serialem związane są takie osoby jak Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Beata Fido, Maria Pakulnis, Anna Gzyra, Joanna Orleańska czy Jacek Kopczyński. Myślicie, że wkrótce wszyscy rozpoczną poszukiwania nowej pracy?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sandra Kubicka, Alek Baron - fot. wykonała Natalia Poniatowska Instagram @natalia.npa. Źródło: Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka i Alek Baron WZIĘLI ŚLUB! Do końca utrzymywali to w tajemnicy. „Wyszłam za mężczyznę moich marzeń” (ZDJĘCIA)

Laluna - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna zdradziła, ile już zgubiła po operacji bariatrycznej. Zapowiada spektakularne efekty. „Tłuszcz zamienia mi się w mięśnie”