w

Rafał Szatan zaliczył wpadkę. TAK ubrany poszedł na spotkanie z ambasadorem USA! Kamińska-Radomska nie zostawiła na nim suchej nitki

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, Irena Kamińska-Radomska - fot. Instagram @rafal.szatan_this_is_me, Podlewski/AKPA
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, Irena Kamińska-Radomska - fot. Instagram @rafal.szatan_this_is_me, Podlewski/AKPA

Rafał Szatan wraz z żoną, Barbarą Kurdej-Szatan, wybrał się ostatnio na spotkanie z ambasadorem USA. Internauci po obejrzeniu fotorelacji ostro skrytykowali jego ubiór i zarzucili mu, że nie zna zasad etykiety. To prawdziwe faux-pas!

Rafał Szatan jest popularnym wokalistą, a prywatnie mężem Barbary Kurdej-Szatan. Ostatnio małżonkowie otrzymali zaproszenie na spotkanie z ambasadorem USA w Polsce, które przyjęli z entuzjazmem. Całą wizytę zrelacjonowali w mediach społecznościowych.

Spotkanie w Ambasadzie USA z Okazji 247 rocznicy Dnia Niepodległości w Stanach Zjednoczonych.
Ogromny zaszczyt być wśród tak fantastycznych osób!!
Ambasadorze @ambassadogteddy dziękujemy za zaproszenie!! 

Zaraz po tym muzyk zdradził, jak zostali przyjęci. Okazuje się, że po części oficjalnej udali się razem na posiłek. Obiad jednak odbiegał od tych serwowanych w restauracjach, bowiem na stole zagościły frytki, burgery i coca-cola.

Małżonkowie nie spodziewali się jednak, że ich wizyta w ambasadzie spotka się z aż taką krytyką ze strony internautów.

Rafał Szatan popełnił faux-pas podczas spotkania z ambasadorem USA

Barbara i Rafał wbrew powszechnie panującym zasadom, postawili na bardzo luźne stylizacje, choć poniekąd nie można odmówić im elegancji. Aktorka włożyła białą marynarkę, jasny T-shirt i ciemne spodnie z szerokimi nogawkami. Z kolei jej mąż wskoczył w siwy garnitur w kratę. Pod marynarką miał białą koszulę, w której rozpiął kilka guzików, by odsłonić klatkę piersiową.

Zdjęcia wywołały ogromne oburzenie. Zdaniem wielu internautów małżonkowie nie znają zasad etykiety i ubrali się niestosownie do okoliczności.

  • A dress code państwa nie obowiązuje? Warto się wcześniej zapoznać z etykietą zanim się wjedzie do ambasady jak do wiejskiej dyskoteki przy remizie.
  • Nie dało się rozpiąć jeszcze bardziej tej koszuli? Albo w ogóle przyjść na gołej klacie?
  • Najbardziej przaśny strój, jaki widziałam. Jeszcze tylko włosy na żel i mamy gogusia z taniej dyskoteki z 2003.
  • A wy w drodze na plażę byliście?

Na prośbę Pudelka stylizacje popularnej pary skomentowała Irena Kamińska-Radomska. Specjalistka od etykiety nie zostawiła na Rafale suchej nitki:

Nie da się tego odzobaczyć. Na tym zdjęciu Rafał Szatan jest ubrany w strój typu „city”, czyli jest w garniturze, ale jednak nie jest to garnitur wizytowy czy biznesowy. Po pierwsze, jest w kratkę, a dwa, „biznes” to jest garnitur u mężczyzny w kolorze granatu albo stali, a to jest jasny, szary w brązową kratkę. Tak naprawdę to nie jest nawet strój „city”, ponieważ buty, które ma na sobie, należą do stroju typu „country”, czyli wiejskiego.

Dalej było jeszcze mocniej, bowiem mentorka z programu Projekt Lady wytknęła muzykowi, że zlekceważył ambasadora!

Takie rozpięcie koszuli i pokazanie klatki piersiowej jest właściwe gdzieś w kurorcie na wakacjach. Jest to nie na miejscu w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych. Skandaliczne jest to, że Rafał Szatan ma rękę w kieszeni, lekceważy tym ambasadora.

Dostało się też Kurdej-Szatan, która włożyła… sandałki.

Buty pani Kurdej-Szatan powinny być zakryte, więc oboje są ubrani nie tak, jak należy.

Na koniec Kamińska-Radomska podkreśliła, że Rafał powinien brać przykład z ambasadora, który wie, jak wyglądać na tego typu spotkaniach.

Pan Brzeziński, czyli ambasador Stanów w Polsce, jest ubrany idealnie. Taki strój powinien mieć również gość.

Wy też uważacie, że ubrali się niestosownie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tomasz Kammel - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Tomasz Kammel stracił program w TVP! To dla niego bolesny cios, ponieważ był to ulubiony format jego zmarłego taty

Kasia Tusk, Donald Tusk - fot. Niemiec, Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Tusk złożyła Donaldowi Tuskowi wzruszające życzenia z okazji Dnia Ojca. Wspomniała, jak trudno jest być córką polityka