w

Barbara Kurdej-Szatan świętuje dzień dziecka. „Aby otaczający świat wyłącznie Was zachwycał!” Sprawiła pociechom wyjątkowy prezent

Basia Kurdej-Szatan, Hanna Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan, Hanna Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan

W dniu 1 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka. Pamiętają o tym także aktorzy. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła złożyć życzenia wszystkim dzieciom poprzez media społecznościowe. Pochwaliła się także, jakie plany na ten wyjątkowy dzień miała dla własnych pociech.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie nie miała sielankowej sytuacji zawodowo po skandalu ze służbami granicznymi. Jednak ten rozdział ma już dawno zamknięty i idzie do przodu. Prywatnie nie może ona narzekać, gdyż spełnia się jako szczęśliwa żona i matka.

Aktorka w 2011 roku poślubiła Rafała Szatana. Para doczekała się rok później córki, którą nazwali Hanna. W 2020 roku ich rodzina ponownie się powiększyła, gdy na świat przyszedł Henio. Oboje rodzice spędzają z pociechami dużo czasu, a z okazji Dnia Dziecka zaplanowali im wyjątkowy prezeznt.

Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Hanna Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Hanna Szatan – fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan świętuje Dzień Dziecka

Aktorka w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna i chętnie publikuje tam również kadry z prywatnego życia, na których goszczą jej pociechy. Z okazji ich święta postanowiła złożyć im życzenia na swoim profilu.

DZIECIAKI KOCHANE! Aby otaczający Was świat wyłącznie Was zachwycał! Uśmiechu niekończącego! Miłości wokół poczucia bezpieczeństwa i radości z odkrywania i poznawania — napisała na Instagramie.

Para spędziła wspólnie dzień z synem i córką. Wybrali się do oceanarium, gdzie dzieci mogły podziwiać różne gatunki ryb i wodnych żyjątek. Relację z pobytu aktorka udostępniła na Instagramie. Henio i Hania wydają się zadowoleni z takiego prezentu.

Pamiętaliście o życzeniach? Co byście sami chcieli dostać z okazji Dnia Dziecka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Anna Karczmarczyk - fot. Instagram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk zaskoczyła stylizacją na komunię. Aktorka skradła całą uwagę. Fani: „Anka, jesteś przepiękna!”

Ryan Gosling - fot. Instagram @ryangoslinguk

Ryan Gosling odpowiada na hejt. Zarzuca fanom HIPOKRYZJĘ. „Nikt nigdy się o niego nie troszczył”