w

Barbara Kurdej-Szatan poszła z mężem na terapię. Poważne kryzysy niemal zrujnowały jej małżeństwo. „Dużo się nacierpieliśmy”

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że nie zawsze świetnie dogadywała się z mężem. Nie raz dochodziło między nimi do głośnych awantur. Kto zaczynał? Jak im się teraz układa?

Barbara Kurdej-Szatan uchodziła za jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, jednak po publikacji wpisu, w którym skrytykowała funkcjonariuszy Straży Granicznej, straciła pracę. Przez kilka miesięcy mierzyła się z ogromnym hejtem, a wiele osób wróżyło jej rychły koniec kariery. O dziwo udało jej się wyjść z tej sytuacji obronną ręką i niedawno wraz z Przemkiem Kossakowskim poprowadziła nowy program na antenie TTV pt. Projekt Cupid. Produkcja niejako pozwoliła jej odbudować nadszarpnięty wizerunek.

Aktorka w 2011 roku wzięła ślub z Rafałem Szatanem, z którym wychowuje dwoje dzieci: 10-letnią Hannę i 2-letniego Henryka. Małżonkowie tworzą jedną z najładniejszych par w polskim show-biznesie, przez co wiele osób uważało, że świetnie im się układa. Na jaw wyszło, że nie zawsze tak było, a w ich domu nie raz dochodziło do głośnych awantur.

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysach w małżeństwie

Barbara po aferze z wpisem na Instagramie na jakiś czas usunęła się w cień. Dopiero jakiś czas temu zaczęła udzielać wywiadów, w których opowiada o swoim życiu prywatnym. Przy okazji rozmowy z Party wyznała, że jej małżeństwo wcale nie jest tak udane, jakby mogło się wydawać. Był taki czas, że przechodzili poważne kryzysy, które z trudem zażegnali. Na szczęście łączy ich silne uczucie, które jest w stanie przezwyciężyć wszystko.

Dawno już nie byliśmy szczęśliwi tak jak teraz. Kryzysy zdarzają się wszystkim, na różnych etapach związku, i my też takie mieliśmy. Mamy za sobą naprawdę trudne momenty, w których nie było nam łatwo. Oboje dużo się nacierpieliśmy, ale zawsze miłość wygrywała — powiedziała.

Gwiazda przyznała, że jest niezwykle wrażliwa, przez co szybko można poznać, jakie emocje nią targają. Rafał natomiast jest jej zupełnym przeciwieństwem. Wszystko tłumi w sobie, przez co trudno do niego dotrzeć. Aby ratować związek, zaczęli chodzić na terapię, dzięki której nauczyli się ze sobą rozmawiać.

W naszym małżeństwie to ja jestem tą, która emocje ma na wierzchu i zawsze mówi, co czuje. Rafał jest bardziej skryty. Musieliśmy wykonać dużą pracę, żeby nauczyć się docierać do siebie nawzajem, odpowiednio komunikować i chować dumę do kieszeni – dodała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Elon Musk dopiął swego! Przejął światowego giganta za kolosalną sumę pieniędzy

Książę Karol, książę Harry, fot. Instagram

Książę Harry tak się wściekł, że aż PRZYŁOŻYŁ OJCU! „Wpadł w furię, krzyczał”