w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną! 26 lat młodszej Karolinie ślubuje „miłość do końca życia”

fot. Instagram @skibabigcyc

Krzysztof i Renata Skibowie właśnie oficjalnie zakończyli trwające ponad 30 lat małżeństwo. Muzyk, który obecnie związany z 26 lat młodszą partnerką, pochwalił się rozwodem i zdradził, w jakim jest nastroju.

Krzysztof Skiba kilka miesięcy temu wywołał poruszenie w mediach, przedstawiając światu swoją nową ukochaną. Lider zespołu „Big Cyc” jednocześnie poinformował, że od roku pozostaje w separacji z żoną i matką jego dzieci, Renatą.

58-latek nie ukrywa, że z młodszą o 26 lat Karoliną łączy go wielka miłość. Od tego czasu Skiba nie tylko wrzucił na Instagrama kilkanaście wspólnych zdjęć, pod którymi często zapewniał o sile uczucia, ale i pojawił się wraz z partnerką w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Krzysztof Skiba rozwiódł się z żoną!

W poniedziałek 13 marca małżeństwo muzyka z Renatą oficjalnie przeszło do historii. Choć sam Krzysztof przewidywał, iż nie wystarczy jedno spotkanie w sądzie, okazało się, że już podczas pierwszej rozprawy parze udało się rozwieść.

Jakiś cień szansy istnieje, że to na jednej rozprawie się skończy, ale coś mi mówi, że nie do końca, że przynajmniej jeszcze jedna, kolejna rozprawa będzie. Zobaczymy, ale żadna ze stron już nie chce tego ciągnąć. […] Mediacje nie przyniosły efektów, bo są różnice zdań dotyczące majątku i jak zawsze te sprawy są najtrudniejsze – mówił jakiś czas temu w rozmowie z „Faktem”.

Choć byli małżonkowie podobno nie zamienili ze sobą ani słowa przed wejściem na salę rozpraw, pełnomocnik Skiby przekazał, że strony doszły do porozumienia.

Dzisiaj zakończyliśmy postępowanie w sprawie o rozwód. Rozwód jest orzeczony z zaniechaniem orzekania o winie, także strony doszły do porozumienia i rozstały się w zgodzie. Tyle mamy do powiedzenia na ten temat – skomentował Krzysztof Dudek.

Krzysztof Skiba komentuje rozwód

Krzysztof Skiba po rozprawie udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym wyraźnie podekscytowany stwierdził, że „jest już wolnym człowiekiem”.

Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jestem już wolnym człowiekiem – powiedział.

Lider „Big Cyca” nowinę ogłosił także za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie z obecną partnerką.

Dziś w Sądzie Okręgowy w Gdańsku (Wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi – napisał pod fotografią.

Niedawno w „Kanale Sportowym” Krzysztof Skiba zadeklarował, że jest pewny uczucia łączącego go z 36-letnią Karoliną i chce spędzić z nią resztę życia.

To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia – wyznał u Stanowskiego.

Myślicie, że nowy związek Skiby przetrwa próbę czasu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Lady Gaga - fot. Instagram @ladygaga, screenshot YouTube @MCSTVPlus

Oscary 2023. Lady Gaga znów szokuje występem na gali rozdania nagród. Nikt się tego nie spodziewał! [WIDEO]

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Kurnikowski, Podlewski/AKPA

Syn Kurzajewskich ma dość kręconych przez Paulinę Smaszcz afer? Przestał ją obserwować na Instagramie!