w

Syn Kurzajewskich ma dość kręconych przez Paulinę Smaszcz afer? Przestał ją obserwować na Instagramie!

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Kurnikowski, Podlewski/AKPA
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Kurnikowski, Podlewski/AKPA

Wszystko wskazuje na to, że synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego mają dość ciągłego zamieszania wokół ich rodziców. Najmłodszy z chłopców, 17-letni Julian, nie obserwuje matki na Instagramie! To, co odkryliśmy na jego profilu, szczególnie nie spodoba się Kobiecie Petardzie.

Konflikt na linii Paulina SmaszczMaciej Kurzajewski przeistoczył się w brazylijską telenowelę. Na początku Kobieta Petarda robiła z pozoru niewinne przytyki pod adresem byłego męża, jednak wraz z upływającym czasem jej pomówienia i oskarżenia stają się coraz poważniejsze. Równocześnie uderza nie tylko w ex partnera, ale i jego obecną partnerkę Katarzynę Cichopek. W jednym z ostatnich wywiadów wytykała parze zakłamanie i dodała, że manipulują społeczeństwem.

Może wreszcie ktoś zauważy, że poziom zakłamania tej pary osiągnął taki szczyt manipulacji i okłamywania społeczeństwa jak ich pracodawca oraz agresywny portal plotkarski promujący pod niebiosa tę kłamliwą parę zdrajców. Ręka rękę myje. A teraz po raz kolejny możecie na mnie wylewać wiadro pomyj. Jako była żona, kochająca matka i dojrzała kobieta w tym kraju, już się przyzwyczaiłam. Nie zabronicie mówić mi prawdy i stawać w obronie mojej rodziny.

Stosunkowo niedawno zapewniała, że mając na uwadze dobro synów, przestanie pomawiać ich ojca i prać rodzinne brudy na forum publicznym. Przez pewien krótki czas faktycznie trzymała się tego postanowienia, ale po narodzinach wnuczki i opublikowaniu zdjęcia dziecka z internetu pękła i już nie zamierza milczeć.

Syn Pauliny Smaszcz się od niej odcina?

Smaszcz ostatnio zrobiła na Instagramie transmisję na żywo, podczas której rozmawiała ze swoimi obserwatorkami o oszustach z portali randkowych. Ten temat skłonił ją do podzielenia się swoimi małżeńskimi doświadczeniami. Nie tylko wytknęła Kurzajewskiemu, że źle ją traktował, ale i wyjawiła, że rzekomo Kasia boryka się z długami.

Równocześnie wyjaśniła, że zamierza walczyć z Maćkiem o majątek, którego dorobili się w czasie małżeństwa, ponieważ chce zabezpieczyć przyszłość synów.

Dopiero teraz, po trzech latach po rozwodzie, walczę o to, żeby w ogóle coś zostało dla moich dzieci z tego, co razem budowaliśmy…

Można jednak przypuszczać, że jej dzieci mają na ten temat nieco odmienne zdanie. Franciszek i Julian biernie przyglądają się dramie, ograniczając aktywność w sieci. Starszy z nich mieszka z żoną i córeczką we Włoszech, a młodszy w Holandii.

Z pewnością obu z nim ciężko jest przyglądać się temu zamieszaniu, ale można podejrzewać, jak układają się ich relacje z bliskimi. Co ciekawe, Julian nie obserwuje Pauliny Smaszcz na Instagramie, ale za to na bieżąco śledzi posty Macieja i Kasi. Co ciekawe, niedawno Kobieta Petarda zapewniała, że Cichopek w ogóle nie istnieje i raczej nie zaistnieje w relacjach z ich starszym synem, ale o relacjach z 17-latkiem już nie można tego powiedzieć.

Jesteście zaskoczeni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną! 26 lat młodszej Karolinie ślubuje „miłość do końca życia”

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

„Love Island”. Ola i Kamil wyeliminowali parę z programu. „Nie ma szans na miłość”. Zdania widzów są mocno podzielone