w

HahaHaha

Cichopek i Kurzajewski podjęli stanowcze kroki względem Pauliny Smaszcz i szerzonych przez nią pomówień. Sprawa znajdzie finał w sądzie?

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. AKPA, screenshot Instagram @paulina.smaszcz
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. AKPA, screenshot Instagram @paulina.smaszcz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość ciągłych ataków Pauliny Smaszcz. W obliczu ostatnich pomówień zdecydowali się podjąć stanowcze kroki, by przestała ich pomawiać. Spotkają się w sądzie?

Paulina Smaszcz ani na chwilę nie odpuszcza Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Regularnie w kolejnych wywiadach lub w postach na Instagramie wywleka brudy na byłego partnera. Po tym, jak zamieściła na Instastories zdjęcie obcego dziecka, w sieci wybuchła afera. Kobieta petarda wyjaśniła wówczas, że nigdzie nie wspomniała o tym, że to córka jej syna, a zaraz po tym uderzyła Kurzopków twierdząc, że są zakłamani i manipulują ludźmi.

Nieco później zorganizowała transmisję na żywo, podczas której analizowała zachowania oszustów z Tindera. W najmniej spodziewanym momencie zaczęła dzielić się szczegółami ze swojego małżeństwa, twierdząc, że mąż źle ją traktował, choć ona robiła dla niego wszystko. Napomknęła również, że po trzech latach od rozwodu zdecydowała się walczyć z dziennikarzem o majątek dla dobra ich wspólnych synów.

Para prowadzących Pytanie na śniadanie wciąż nie reaguje na jej zaczepki, jednak powoli zaczyna im się kończyć cierpliwość. Jak informuje jeden z tabloidów, planują podjąć stanowcze kroki względem Pauliny.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pozwą Paulinę Smaszcz?

To nie pierwszy raz, gdy Maciek stanowczo reaguje na poczynania ex żony. Kilka miesięcy temu, gdy Smaszcz naszła jego mamę w domu, złożył zawiadomienie na policję, że naruszyła mir domowy. Policja nie zbagatelizowała sprawy i krótko po tym influencerka została wezwana na komendę w celu złożenia zeznań.

Sytuacja staje się coraz poważniejsza. Jak donosi informator portalu Party, po ostatnich aferach, w które wciągnęła go Kobieta Petarda, złożył pozew do sądu! Kasia także nie zamierza puścić jej płazem tego, że zaczęła publicznie mówić o jej rzekomych długach.

Kasia i Maciej nie chcą w sieci komentować kolejnych wywodów Pauliny Smaszcz. Podjęli inne kroki – Kurzajewski już złożył pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych, a Cichopek zrobi to wkrótce. Mają nadzieję, że w ten sposób była żona prezentera TVP przestanie w końcu wypowiadać się na ich temat — zdradza informator Party.pl.

Myślicie, że widmo konsekwencji prawnych powstrzyma Paulinę od dalszego komentowania życia byłego męża?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Żebrowska dowiedziała się, że „nie ma wstydu” i „nie zasłużyła na takiego męża”. Odpowiedziała w humorystyczny sposób

Doda - fot. Screenshot Instagram @dodaqueen, @dariuszpachut

Doda NIE odwzajemnia miłości dzieci swojego partnera? „Dlaczego wy mnie tak kochacie?”