w

Paulina Smaszcz ostrzygła się na krótko! Opowiedziała, jak przebiegła wizyta na KOMENDZIE: „Mama Maćka potwierdziła moją wersję”

Paulina Smaszcz - screenshot Instagram @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz - screenshot Instagram @paulina.smaszcz

Odmieniona Paulina Smaszcz przerwała milczenie i w najnowszym nagraniu opowiedziała o przebiegu przesłuchania na komendzie. Rozemocjonowana przedstawiła się jako… ofiara nagonki mediów.

Paulina Smaszcz od kilku tygodni atakuje publicznie Macieja Kurzajewskiego, wyciągając na niego kolejne brudy. Wszystko zapoczątkował wpis Katarzyny Cichopek, w którym poinformowała, że obchodzi urodziny w Izraelu. Dziennikarka niezwłocznie wyjaśniła w komentarzu, że jest tam z jej byłym mężem. Jak później tłumaczyła, ujawniła ich związek na prośbę synów. Ta informacja niejako zmusiła parę do oficjalnego potwierdzenia swojej bliskiej relacji.

Tygodnie mijają, a Smaszcz nie odpuszcza. Wspomniała już m.in. o tym, że Maciej chciał zerwać z Kasią, a także udostępniła na Instastory wiadomość od fanki, która urągała gwieździe M jak miłość. Mimo iż szybko usunęła publikację, jak wiemy, w internecie nic nie ginie.

Zasłania uśmiechem swoją głupotę i nikt nie darzy jej sympatią. Pracuję z klientami i każdy, jak ją widzi na okładce, to mówi, że jej nie lubi. Jeszcze rozbiła rodzinę, gwiazda jednego serialu […] beznadziejna dziewucha. Pani jest z klasą i zasługuje na kogoś super – napisała fanka w wyróżnionej przez Paulinę wiadomości.

Zdarzyło się nawet, że Kobieta petarda odwiedziła matkę Kurzajewskiego w jej domu. To przelało czarę goryczy i dotychczas spokojny dziennikarz, postanowił donieść na nią na policję. Sprawa jest w toku, a jego eksżona w ostatniej relacji opowiedziała o przebiegu przesłuchania.

Paulina Smaszcz relacjonuje przebieg przesłuchania

W poniedziałek na profilu Pauliny w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które jej obserwatorów wprawiło w niemałe zaskoczenie. Po jej blond włosach nie pozostał nawet ślad, ponieważ ścięła je na jeżyka! Nie nagrała jednak wideo po to, żeby pochwalić się ostrym cięciem. Okazuje się, że w poniedziałek odbyło się pierwsze przesłuchanie ws. naruszenia miru domowego.

Tak, byłam dzisiaj wezwana. Byłam na przesłuchaniu w komendzie, gdzie mój były mąż zgłosił mnie, że niby wtargnęłam do jego domu i przyczyniłam się do rozwoju choroby jego mamy — zaczęła rozemocjonowana.

Od razu dodała, że rzekomo matka Macieja potwierdziła jej wersję zdarzeń.

Teresa Kurzajewska potwierdziła moją wersję, że rozmawiałyśmy sobie miło, życząc sobie zdrowia i pożegnałyśmy się.

Paulina całą winą za tą sytuację obarczyła… media, które w jej ocenie szczują na nią, bo ma odwagę mówić.

Kłamstwa, które wypisują portale, szczując na mnie i deprecjonując mnie i mój zawód tylko dlatego, że jestem byłą żoną i mam odwagę… Niech po prostu wstydzą się, że w ten sposób kłamią i są przeciwko kobietom, które walczą o prawdę. Tak jak ja — dodała rozżalona.

Ostatnio pojawiły się plotki, że Smaszcz nie pojechała na ślub syna, ponieważ jest skłócona z jego żoną. Kobieta petarda sprostowała od razu i te doniesienia.

Mam wspaniałe relacje z moją synową i się bardzo przyjaźnimy, mam wspaniałe relacje z moimi synami. To są bardzo mądrzy i inteligentni mężczyźni — wyjaśniła.

Po tym krótkim przerywniku wyjaśniła, że jest ofiarą medialnej nagonki, która ma zniszczyć jej zdrowie i dobre imię.

Mam dosyć tego, że ciągle tworzycie przeciwko mnie kłamstwa i okłamujecie społeczeństwo. Ja będę żądała od wszystkich portali przeprosin na drodze sądowej, wiem, że to potrwa kilka lat, ale będę walczyć. Nie możecie tak robić. Niszczycie osobę, która i tak leży, która jest w takim stanie zdrowotnym i takim stanie życiowym jak ja. Ja na to nie pozwolę — dodała.

Pod publikacją w krótkim czasie zaczęło przybywać komentarzy ze słowami wsparcia dla Pauliny.

  • I bravo za tą wypowiedź, bo uważam, że jest Pani silną kobietą, która walczy o swoje, swój spokój psychiczny, na który każdy zasługuje. Karma wróci do każdego dosłownie. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju.
  • Pani Paulino. Ale Pani to zaczęła. Obcięcie włosów nic nie pomoże. I nagle bycie chorym.
  • Zawsze najbardziej znienawidzone są osoby, co mówią prawdę. Pani Paulino, proszę kontynuować, jestem z Panią i popieram w 100%, tylko żeby zdrowie było… 
  • Dużo zdrowia. Kłamstwo ma krótkie nogi!
  • Ja nie mogę pojąć, że ludzie przyklaskali byłemu mężowi i jego kochance, gdzie i jedno i drugie, oszukiwało, kłamało i lawirowało swoje drugie połówki a kobieta, która chce pokazać prawdę, jak było, że to ON jest sprawcą tego, otrzymuje strzały i wylewa się na nią hejt. A my jako społeczeństwo wiemy najlepiej prawda!!!!!!! Znając tylko relacje z portali społecznościowych… To jest nieprawdopodobne, jak media mogą tak manipulować ludźmi, a oni wierzą w to, co im przekazują…kobieta walczy o swoje dobre imię.

Wpis skomentował również Marcin Bosak, który okazał Paulinie swoje wsparcie.

To wyciąganie z kontekstu fragmentów zdań i tworzenie wokół nich krzywdzących historii jest okropne i niedopuszczalne. Podobnie jak powoływanie się na rzekomo istniejących „bliskich znajomych”, którzy znają jakąś tajemnicę, która okazuje się fikcją stworzoną w celach sprzedażowych. A jednak jest to obecnie tak powszechne, a dla niektórych nawet oczywiste. Bardzo mi przykro, że tego doświadczasz. Bardzo Ci współczuję i wspieram w twojej odwadze mówienia o tym.

Czy według was to faktycznie media przyczyniły się do powstania tylu problemów w życiu prywatnym Pauliny Smaszcz?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kirstie Alley nie żyje - fot. Instagram @kirstiealley, AKPA

Kirstie Alley nie żyje. Popularna aktorka odeszła w wieku 71 lat po walce z chorobą

Doda z Dariuszem w Wietnamie - fot. screenshot Instagram @dodaqueen

Doda pochwaliła się romantycznym nagraniem z partnerem. Internautka wątpi w uczucia Dariusza. „Tak trudno znaleźć ci kogoś NORMALNEGO?”