w

„Love Island”. Ola i Kamil wyeliminowali parę z programu. „Nie ma szans na miłość”. Zdania widzów są mocno podzielone

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

W ostatnim odcinku programu Love Island. Wyspa miłości nie brakowało emocji. Po raz pierwszy w tej edycji doszło do sytuacji, że Ola i Kamil musieli eliminować jedną z par. Kto opuścił program?

Love Island. Wyspa miłości to reality show, jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji. Format debiutował na antenie Polsatu w 2019 roku i od pierwszej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Wszystko za sprawą nietypowej formuły. W pierwszym odcinku poznajemy dziesięciu uczestników, którzy przez kilka kolejnych tygodni mieszkają w luksusowej willi na wyspie. Przez cały ten czas są odcięci od świata zewnętrznego i sieci, przez co muszą polegać wyłącznie na sobie. Celem wszystkich jest znalezienie drugiej połówki, ale jak dotąd żadnej ze zwycięskich par nie udało się stworzyć trwałego związku.

Obecna, siódma edycja, od początku budzi wiele emocji, a między wyspiarzami kilkukrotnie doszło do poważnych kłótni. Zmaganiom uczestników bacznie przyglądała się Doda, która po jednej z afer opublikowała w sieci komentarz, w którym uderzyła w Adama. Później atmosfera zaczęła robić się jeszcze bardziej napięta, ponieważ między Olą a Julią doszło do kłótni. Do pieca dołożyła Alicja, która zaczęła knuć za jej plecami, a pozostałe dziewczyny są negatywnie nastawione do wyspiarki. Widzowie zaczęli apelować do producentów i Karoliny Gilon, by zareagowali, ponieważ działania uczestniczek mają znamiona mobbingu. W sprawę ostatecznie włączyła się wokalistka, która postanowiła polecieć na Malagę. Fani liczą, że może ona w końcu zaprowadzi porządek na wyspie.

Love Island. Wyspa miłości. Ola i Kamil wyeliminowali parę. Kogo?

W niedzielnym odcinku prowadząca poinformowała, że Ola i Kamil mają zdecydować, kto opuści program. Zadanie nie było łatwe i długo zastanawiali się nad tym, kogo wyeliminować. W końcu po rozmowie wyjaśnili przed kamerami, że dokonali wyboru. Czym się kierowali?

Wybraliśmy tę parę, ponieważ nie widzimy chęci z obu stron budowania jakiejkolwiek relacji. Rozmawiałam z tymi osobami i nie ma szans na miłość. Obie te osoby nie za bardzo widzą możliwość budowania relacji z kimś innym na wyspie, więc musieliśmy wybrać tę parę — wyjaśniła wyspiarka.

Kamil poinformował, że z programem żegnają się Wiki i Łukasz.

Informacja ta wywołała w sieci niemałą burzę. Wielu komentujących nie do końca zgadzało się z ich decyzją.

  • A dla mnie obydwoje powinni zostać bo nie zapominajmy, że będzie jeszcze casa amor i tam może by poznali kogoś dla siebie.
  • Przecież Ola sama powiedziała, że Łukasz to jej przyjaciel. To jak mogła mu to zrobić
  • Ola ty franco… A ja głosowałam na twój powrót i Łukasza. Dobrze, że u Adama i Sandry widzisz miłość… Łukasz mógł mieć szansę…
  • Wielka szkoda Łukasza ale to była najbardziej trafna decyzja, nic by tu nie zbudował, gdyby Ola kierowała się niechęcią, to Adam chorągiewka by poleciał.
  • Ola miała taką szansę na wywalenie toksycznego bawidamka Adama, uważającego się za Bóg wie kogo i obrabiającego jej dupę na każdym kroku, a wywaliła niewinnego Łukasza, który był jej przyjacielem… chore…
  • Nie no jestem zawiedziona wyborem Oli, razem weszli i go wypierdzieliła. Masakra
  • Szkoda, że nie wywalili tego śmiesznego Adasia. Ciekawe czy Olce dalej będzie jechał.

A wy co o tym myślicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Kurnikowski, Podlewski/AKPA

Syn Kurzajewskich ma dość kręconych przez Paulinę Smaszcz afer? Przestał ją obserwować na Instagramie!

Nie żyje Szymon Tur - fot. screenshot YouTube @TylkoUlicznyRap

Nie żyje Szymon Grzywacz. Raper odszedł nagle w wieku 41 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę i synów