w

SuperSuper

Nie żyje Szymon Grzywacz. Raper odszedł nagle w wieku 41 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę i synów

Nie żyje Szymon Tur - fot. screenshot YouTube @TylkoUlicznyRap
Nie żyje Szymon Tur - fot. screenshot YouTube @TylkoUlicznyRap

Szymon Grzywacz nie żyje. Popularny raper i producent muzyczny odszedł nagle w wieku 41 lat. Co wiadomo na ten temat?

Nie żyje Szymon Grzywacz. Raper kojarzony jako Szymon Tur (Tylko Uliczny Rap) odszedł nieoczekiwanie 12 marca 2023 roku. Pochodzący z Celesytnowa muzyk i producent muzyczny w swojej karierze miał okazję współpracować z ulicznymi grupami, w tym z TiW Music, Pękiem, Rogalem DDL i Ciemną Strefą.

Informację jako pierwszy przekazał Zakład Pogrzebowy Białkowski z Mińska Mazowieckiego. Z nekrologu dowiadujemy się, że pogrzeb Tura odbędzie się w najbliższy czwartek 16 marca.

Pożegnanie odbędzie się 16.03.2023 r. od godz. 9.45 do 10.15 w domu pogrzebowym Białkowski przy ul. Kościelnej 16 w Mińsku Mazowieckim. Msza Święta za duszę zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00 w Kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie urny z prochami na cmentarz komunalny.

Szymon osierocił synów i zostawił pogrążoną w żałobie żonę.

Na tę chwilę nieznana jest przyczyna śmierci.

Kim był Szymon Tur Grzywacz?

Szymon Grzywacz odkąd zaistniał w branży muzycznej tworzył pod pseudonimem Szymon Tur Tylko Uliczny Rap. 41-latek pochodzi z Celestynowa i już od kilku lat marzył o tym, by zaistnieć w branży hip-hopowej. W 2014 roku wydał własny album pt. W pogoni za szczęściem. W swojej karierze skupiał się na typowo ulicznej odmianie tego gatunku muzycznego, co spotykało się z aprobatą słuchaczy. Na swoim koncie miał współprace m.in. z Rogalem DDL i Ciemną Strefą, ale produkował też kawałki dla Nizioła.

Prywatnie Tur pracował jako trener personalny. Sam przeszedł spektakularną metamorfozę, którą pochwalił się w mediach społecznościowych.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

„Love Island”. Ola i Kamil wyeliminowali parę z programu. „Nie ma szans na miłość”. Zdania widzów są mocno podzielone

Monika Miller - fot. screenshot Dzień dobry TVN, Instagram @monika.milller

Monika Miller po raz pierwszy opowiedziała o nowej miłości i walce z chorobą. „Mam motyle w brzuchu”