w

Dramat uczestniczki „Love Island”. Została BRUTALNIE NAPADNIĘTA przez zorganizowaną grupę przestępczą. „Była przerażona, ale krzyczała i broniła się”

Arabella Chi - fot. Instagram @arabellachi
Arabella Chi - fot. Instagram @arabellachi

Uczestniczka Love Island przeżyła ostatnio traumatyczną sytuację. Gdy wracała z wakacji, została napadnięta przez dwóch zbirów. Modelka nadal nie otrząsnęła się po tym wydarzeniu. Co dokładnie się stało?

Arabella Chi jest modelką i uczestniczką brytyjskiej edycji programu Love Island. Fani show poznali ją w 2019 roku, gdy wystąpiła w piątej odsłonie. Jak w wielu przypadkach tego typu programów, po opuszczeniu rajskiej wyspy dziewczyna została influencerką. Obecnie na Instagramie obserwuje ją milion użytkowników.

Uczestniczka „Love Island” napadnięta w samochodzie

Ostatnio Arabella Chi wybrała się na wakacje na Ibizę ze swoim tatą. Niestety powrót z wyspy wiązał się z ogromnym stresem. Według relacji brytyjskiego The Sun modelka została napadnięta przez dwóch zbirów zaraz po dopłynięciu promem do Barcelony. Mężczyźni ze zorganizowanej grupy przestępczej przebili opony w samochodzie, najprawdopodobniej jeszcze gdy pojazd stał na promie. Po krótkiej podróży ojciec influencerki zorientował się, że coś jest nie tak z pojazdem. Zatrzymał się i poszedł po pomoc. Wtedy właśnie sprawcy przystąpili do ataku. Modelka próbowała się bronić, ale nie miała z nimi szans.

Usłyszała, jak otwierają się drzwi, zanim wywleczono ją z pojazdu. Była przerażona, ale krzyczała i broniła się – przekazał informator The Sun.

Mężczyźni przeszukali cały samochód, zabrali paszporty, a także designerską torebkę Arabelli. Modelka miała ich błagać o to, żeby nie zabierali jej telefonu.

Nie miała pojęcia, czego chcieli i obawiała się najgorszego. Całkowicie splądrowali samochód – mówiła osoba z otoczenia influencerki.

Na całe szczęście Chi nic się nie stało. Jest już bezpieczna u siebie w domu i próbuje przepracować sobie w głowie tę sytuację.

Arabella jest wstrząśnięta, ale szczęśliwa, że już jest w domu. To było dla niej niezwykle traumatyczne wydarzenie – powiedziała osoba z otoczenia dziewczyny.

Wszystko wskazuje na to, że sprawcy byli zainteresowani jedynie kradzieżą.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Waldemar z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube @rolnikszukazony

Waldemarowi z „Rolnik szuka żony” puściły nerwy w trakcie randki. Padły wulgaryzmy. „Wyszła moja najgorsza cecha”. Wymowna reakcja Ewy

Leonardo DiCaprio - fot. YouTube @critqual Fagata - fot. Instagram @fagataaa

Leonardo DiCaprio skończył 49 lat. Wyprawił huczną imprezę, na którą zaprosił influencerkę z Polski! Fagata wpadła mu w oko?!