w

Ulubieńcy widzów „Love Island. Wyspa miłości” WYRZUCENI z programu! Oburzeni fani mają wątpliwości co do wyników głosowania

fot. Youtube @loveislandwyspamilosci
fot. Youtube @loveislandwyspamilosci

W ostatnim odcinku Love Island uczestnicy stanęli w Kręgu Ognia, gdzie stało się jasne, kto pożegna się z programem. Fani oburzyli się tą decyzją. Dlaczego?

Love Island. Wyspa miłości to program rozrywkowy oparty na brytyjskim formacie Love Island. Przedstawia miłosne rozterki uczestników spędzających czas na rajskiej wyspie. W Polsce reality show jest emitowane od 2019 roku i miało już osiem edycji. Cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W roli prowadzącej występuje Karolina Gilon.

Faworyci Love Island pożegnali się z programem

Ostatni odcinek uwielbianego programu wzbudza dużo emocji. Grupa stanęła w Kręgu Ognia i nadszedł czas, by ktoś pożegnał się z programem. W tym celu została stworzona specjalna aplikacja, w której widzowie głosują, kto ma odpaść. Fani wybierają trzy zagrożone pary i spośród nich uczestnicy programu decydują, kto ma odpaść. Nominowanych do opuszczenia wyspy było sześć osób: Arek, Marcin i Armin oraz Klaudia Ś, Wiktoria i Klaudia G. Po naradzie uczestnicy zdecydowali, że z programem pożegna się Marcin i Klaudia G.

Łatwo zauważyć, że internauci nie podzielali tej decyzji. Na oficjalnym Instagramie Love Island pojawiła się lawina oburzonych komentarzy. Fani życzą sobie większej kontrolii w oddawaniu głosów. Zdaniem wielu, decyzja o odpadnięciu z programu powinna należeć właśnie do widzów, a nie do uczestników.

Dajcie w końcu prawo głosu widzom! Przecież oni tam na wyspie nigdy nie podejmą racjonalnych decyzji. Mam nadzieję, że w następnym głosowaniu to już my zdecydujemy, kto powinien odpaść – napisał jeden z fanów programu.

Nie zabrakło również spekulacji i teorii, dlaczego akurat te osoby musiały opuścić willę. Jedna z komentujących osób zasugerowała, że Klaudia odpadła, bo odrzuciła Alberta, więc on pewnie zagłosował za jej odejściem.

Marcin wykorzystany do zrobienia show dla Karoliny, a Klaudia niesłusznie wyrzucona. Obojga mi szkoda – głosi jeden z komentarzy.

Co myślicie o tej sytuacji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Agata Duda - fot. Niemiec/AKPA

Agata Duda została narażona na NIEBEZPIECZEŃSTWO przez ochroniarzy?! Ekspert nie wytrzymał: „To jest chore!”

Robert Janowski, Monika Janowska - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Robert i Monika Janowscy w 10. rocznicę ślubu ODNOWILI przysięgę małżeńską! Była biała suknia, uroczysta msza i gołębie (FOTO)