w ,

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Leonardo DiCaprio skończył 49 lat. Wyprawił huczną imprezę, na którą zaprosił influencerkę z Polski! Fagata wpadła mu w oko?!

Leonardo DiCaprio - fot. YouTube @critqual Fagata - fot. Instagram @fagataaa
Leonardo DiCaprio - fot. YouTube @critqual Fagata - fot. Instagram @fagataaa

Fagata pochwaliła się niecodzienną propozycją, jaką miała dostać w piątek. Twierdzi, że zainteresował się nią ktoś z teamu słynnego gwiazdora. Jak zareagowała?

Nie od dziś wiadomo, że słynny aktor Leonardo DiCaprio ma tendencje do randkowania z kobietami dużo młodszymi od siebie. Pod koniec stycznia paparazzi przyłapali go w towarzystwie 19-letniej Eden Pelosi. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej spotykał się z 23-letnią Victorią Lamas. Teraz być może polska influencerka wpadła mu w oko. Dziewczyna twierdzi, że dostała zaskakujące zaproszenie.

Fagata twierdzi, że dostała zaproszenie na urodziny DiCaprio

Fagata to jedna z topowych polskich influencerek. Znana jest m.in. ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i licznych afer. Nieraz już widzieliśmy jej publiczne kłótnie z byłymi partnerami. Niedawno zaliczyła epizod z Kacprem Błońskim, a chwilę później jej komentarze na transmisji na żywo Maty wskazywały na to, że i jego ma zamiar poderwać. Teraz podobno zainteresował się nią ktoś z Ameryki.

Influencerka poinformowała na swoim kanale nadawczym, że miała dostać zaproszenie na urodziny Leonardo DiCaprio. Niestety nie mogła się na nich zjawić, bo jak twierdzi, dostała to zaproszenie za późno.

Dostałam zaproszenie na urodziny Leonardo DiCaprio od takiego ziomka ze Stanów i nie mogę iść, bo wysłał mi to wczoraj, a te urodziny są dzisiaj – słyszymy w głosówce.

Nie ma sposobu, by zweryfikować, kim jest „ziomek ze Stanów”, ani czy takie zaproszenie naprawdę miało miejsce.

Myślicie, że Fagata mogła wpaść aktorowi w oko?

@pantofelek.pl Myślicie, że Fagata wpadla w oko Leonardo DiCaprio? 😄 #pantofelekpl #fagata #leonardodicaprio ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Arabella Chi - fot. Instagram @arabellachi

Dramat uczestniczki „Love Island”. Została BRUTALNIE NAPADNIĘTA przez zorganizowaną grupę przestępczą. „Była przerażona, ale krzyczała i broniła się”

Edward Miszczak - fot. AKPA, screenshot Instagram @tanieczgwiazdami

Zapadła decyzja w sprawie „Tańca z Gwiazdami”. Jaki los czeka program? „Edward uważa, że…”