w ,

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Doda dołączyła do uczestników programu „Love Island”. Będzie szukała partnera na Wyspie Miłości?! Co z Dariuszem Pachutem?

Doda - fot. screenshot Instagram @loveislandwyspamilosci
Doda - fot. screenshot Instagram @loveislandwyspamilosci

Doda jest wielką fanką Love Island i żywo komentuje w sieci przebieg 7. edycji. Ostatnio paparazzi przyłapali ją w Maladze. Okazało się, że poleciała na Wyspę miłości! Po co?!

Love Island. Wyspa miłości to reality show, które emitowane jest od 2019 roku. Przez sześć edycji widzowie mogli oglądać format na antenie Polsatu, a obecna, siódma odsłona wyświetlana jest na antenie TV4. Od początku prowadzi go Karolina Gilon, która zaistniała w show-biznesie po udziale w programie Top Model.

Takie zmiany nie zawsze korzystnie wpływają na oglądalność, ale tym razem atmosferę postanowiła podgrzać Doda. Artystka żywo interesuje się poczynaniami wyspiarzy i komentuje je w mediach społecznościowych. Ostatnio ostro skrytykowała Adama, który po kilku godzinach rozstał się z Olą.

Adam, znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu: ŻAL  – napisała na Instagramie.

W niedzielne popołudnie media obiegły zaskakujące wieści…

Doda dołączyła do uczestników programu Love Island. Wyspa miłości

W Love Island ostatnio zapanował ciężka atmosfera. Uczestniki mają ogromne problemy z tym, by się ze sobą dogadać, a to dlatego, że podczas wykonywania jednego z zadań Ola namiętnie pocałowała Kamila. To nie spodobało się Julii, która była z nim wówczas w parze. Sytuacja znacznie się pogorszyła, gdy chłopak podczas przeparowania wybrał Olę.

Widzowie powoli tracą cierpliwość, widząc, jak wyspiarki traktują dziewczynę. Zdaniem wielu internautów ich działania mają znamiona mobbingu, więc zaczęli domagać się pilnej interwencji produkcji i prowadzącej. Nawet Doda nie kryła swojego oburzenia i wyznała, że jeszcze chwila, a wsiądzie w samolot i poleci na wyspę. Fani wręcz prosili ją o to, by zainterweniowała.

Nieoczekiwanie, 12 marca, portal Plejada poinformował, że artystka pojawiła się w Maladze, gdzie nagrywana jest 7. edycja reality show. Równocześnie artystka opublikowała na Instastories relację z lotniska Chopina w Warszawie, a później krótkie wideo z pokładu samolotu. Po kilkugodzinnej przerwie przemówiła do swoich obserwatorów:

Siema kochani. Tak, jak powiedziałam, tak zrobiłam. Chodźcie za mną i zgadnijcie, gdzie jestem. W „Love Island” bit**es!

Doda - fot. screenshot Instastories @dodaqueen

 

Doda – fot. screenshot Instastories @dodaqueen

Informacja pojawiła się również na oficjalnym profilu Love Island na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)


Widzowie niezwykle optymistycznie zareagowali na tę wiadomość. W komentarzach nie ukrywają, że bardzo liczną na to, że zaprowadzi porządek w willi:

 

  • I bardzo dobrze, trzeba ustawić dziewczyny do pionu.

  • Niech pociśnie Alicji, żeby do końca sezonu się nie odezwała już i nie podnosiła widzom ciśnienia.

  • Mega! Jestem ciekawa, co się dziś wydarzy. Myślę, że na Dodę i jej szczerość można liczyć.

  • Doda już wie, co robić, dziś nastaną nowe porządki. Alicja mam nadzieje, że zostaniesz szybko wyjaśniona i te twoje przydupaski.

  • Wejdzie i zrobi porządek. Sama jest znana z Artyści Przeciw Nienawiści, więc spodziewajmy się, że będzie się działo.

  • Doda to idealna osoba do KULTURALNEGO wyjaśnienia ludzi, oby Alusia z Juleczką odpadły.

  • Mam nadzieję, że zrobi porządek i powie co myśli o niektórych uczestnikach ! Queen.

Choć Doda jest w willi dopiero od kilku godzin, już wywołała niemałe zamieszanie. Media społecznościowe obiegło wideo, na którym leży w łóżku w kryjówce. Nie jest w nim sama!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)


Fanów piosenkarki możemy jednak zapewnić, że jej relacja z Dariuszem Pachutem ma się dobrze. Ba! Polecieli razem na Malagę, o czym mogliśmy przekonać się krótkim nagraniu z pokładu samolotu. Aby się o tym przekonać, koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Myślicie, że Doda zrobi porządek w willi? Koniecznie włączcie dzisiaj TV4 o 21:00!

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jacek Murański, Mateusz Murański, Arkadiusz Tańcula - fot. screenshot Facebook @Mateusz Murański, Instagram @arkadiusz_tancula

Jacek Murański tłumaczy, że jego syn NIE BYŁ ofiarą hejtu. Uderzył w Arkadiusza Tańculę! „Przypisał swoje traumy i zmory Mateuszowi”

Oscary 2023 - fot. screenshot discussingfilm.net

Oscary 2023. Lista zwycięzców. Kto w tym roku odebrał statuetkę?