w

DramatDramat

„Love Island 7”. Doda nie wytrzymała i publicznie skrytykowała Adama! Uczestnik zirytował ją swoim zachowaniem. Co zrobił?

Doda, Adam - fot. Instagram @dodaqueen, @loveislandwyspamilosci
Doda, Adam - fot. Instagram @dodaqueen, @loveislandwyspamilosci

7. edycja programu Love Island od początku budzi mnóstwo emocji, a już zwłaszcza ostatni odcinek. W sieci zawrzało po tym, co zrobił Adam. Nawet Doda pokusiła się o dosadny komentarz.

Love Island. Wyspa miłości to reality show, które od 2019 roku emitowane było na antenie Polsatu, a w tym roku przeniesiono je do TV4. Format od początku prowadzi Karolina Gilon, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w Top Model.

W pierwszym odcinku widzowie poznają dziesięciu uczestników — pięciu mężczyzn i pięć kobiet, którzy przez kilka kolejnych tygodni mieszkają w luksusowej willi na wyspie. Przez cały ten czas są odcięci od świata zewnętrznego i mogą polegać wyłącznie na sobie. W międzyczasie pojawiają się nowi uczestnicy, którzy potrafią nieźle namieszać i rozbić dotychczasowe pary. Pod koniec każdego tygodnia najmniej lubiani bohaterowie edycji żegnają się z reality show.

Love Island 7. Doda skrytykowała jednego z uczestników

Najnowsza edycja programu, mimo iż przeniesiona do TV4, budzi duże zainteresowanie i jeszcze większe emocje. Za nami dopiero kilka pierwszych odcinków, ale już teraz doszło do pierwszego przeparowania, a ostatnio z show pożegnali się Klaudia i Patryk.

W ostatnim odcinku byliśmy świadkami jednego z większych spięć. Ola i Alicja nie potrafiły dojść do porozumienia, wskutek czego doszło między nimi do kłótni. W wątku tym nieźle namieszał Adam, który po kilku godzinach bycia w parze Olą, wręczył jej przywiezioną z Polski czerwoną flagę, a następnie zakończył ich relację.

Uczestnik zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem, ale i bardzo rozczarował. W sieci zawrzało i posypała się na niego lawina krytycznych komentarzy. Większość widzów twierdzi, że jest niedojrzały i powinien wrócić do domu. Głos zabrała nawet Doda, która również jest oburzona tym, co sobą reprezentuje.

Adam, znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu: ŻAL 😊 – napisała na Instagramie.

Wiele internautek zgadza się ze stwierdzeniem celebrytki, inni piszą:

  • Alicja razem z Adamem do domu.
  • Adam pierwszy raz mnie zirytował. Zamiast się Oli zapytać, co jest, to będzie stawał po stronie Alicji.
  • Adaś nie wiesz, o co biega to się nie w…. Tak jak tłumaczyłeś wcześniej Wojtkowi.
  • Adam nara! Boże jak mieszasz! Do każdej dziewczynie podbijasz, a potem je zostawiasz… męczysz, irytujesz, jesteś dziwny…
  • Jest żałosny.
  • Adam, tobie należy się czerwona flaga i do domu, bo latasz za każda i po 1 nocy już jednak nie chcesz swojej pary.

A wy co sądzicie na ten temat?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Kurzajewski, Marcin Hakiel - fot. Baranowski, Podlewski/AKPA

Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Tancerz w obecności Cichopek powiedział mu TO prosto w twarz!

Nie żyje Steve Cain - fot. Instagram @cainsts

Nie żyje Steve Cain. Lider znanego zespołu zginął w tragicznych okolicznościach. Do wszystkiego przyczyniła się jego ŻONA