w

SuperSuper DramatDramat

Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Tancerz w obecności Cichopek powiedział mu TO prosto w twarz!

Maciej Kurzajewski, Marcin Hakiel - fot. Baranowski, Podlewski/AKPA
Maciej Kurzajewski, Marcin Hakiel - fot. Baranowski, Podlewski/AKPA

Marcin Hakiel wraz z partnerką spotkali się ostatnio z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Tancerz postanowił rozmówić się z obecnym partnerem byłej żony. Aż trudno uwierzyć w to, co mu powiedział.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niegdyś uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Nieoczekiwanie, w marcu ubiegłego roku, wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozpadzie małżeństwa. Dla fanów tych dwojga było to ogromnym zaskoczeniem, ponieważ dotychczas nic nie wskazywało na to, że przechodzą kryzys.

W krótkim czasie pojawiły się plotki, że w życiu Kasi pojawił się ktoś inny i już wtedy wskazywano na bliskie relacje z Maciejem Kurzajewskim, ale tego nie potwierdzała. Ostatecznie zrobił to tancerz, który przy okazji wizyty w programie Miasto kobiet wyjawił, co było powodem rozstania:

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na to nie można być przygotowanym — powiedział.

Hakiel bardzo przeżył rozpad małżeństwa, co odbijało się w jego wizerunku. Nie tylko ściął włosy, ale i sporo schudł, a przez kilka tygodni na jego twarzy nie pojawiał się uśmiech. Ostatecznie zdecydował się zapisać na terapię, która przyniosła pozytywne efekty. W krótkim czasie w jego życiu również pojawiła się kobieta, z którą stworzył szczęśliwy związek. Podobnie jak Kasia, która od kilku miesięcy oficjalnie jest partnerką Kurzajewskiego.

Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co mu powiedział?

Byli małżonkowie szybko uporali się z rozwodem i już przed orzeczeniem sądu doszli do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Wychowują je naprzemiennie, aby Helena i Adam nazbyt nie odczuli rewolucji w życiu rodziców.

Ostatnio miało dojść do pierwszego spotkania Hakiela i Kurzajewskiego. Panowie natknęli się na siebie podczas jednego z występów dziewczynki. To właśnie wtedy tancerz miał podejść do dziennikarza i… zaproponować mu spotkanie.

Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę — wyjawił informator „Super Expressu”.

Gdyby tego było mało, wyszedł z inicjatywą i zaproponował spotkanie.

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin — dodał informator tabloidu, który przyglądał się temu zajściu.

Myślicie, że Marcinowi i Kasi uda się stworzyć patchworkową rodzinę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha wściekła się na dziennikarzy z kanału informacyjnego. „To szambo!”. Jej pracodawca nie będzie zadowolony

Doda, Adam - fot. Instagram @dodaqueen, @loveislandwyspamilosci

„Love Island 7”. Doda nie wytrzymała i publicznie skrytykowała Adama! Uczestnik zirytował ją swoim zachowaniem. Co zrobił?