w

SuperSuper

Nie żyje Steve Cain. Lider znanego zespołu zginął w tragicznych okolicznościach. Do wszystkiego przyczyniła się jego ŻONA

Nie żyje Steve Cain - fot. Instagram @cainsts
Nie żyje Steve Cain - fot. Instagram @cainsts

Dramatyczne wieści obiegły media. Nie żyje Steve Cain, wokalista zespołu Critical Khaos. Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach, do czego przyczyniła się jego żona. To straszne, co spotkało jego rodzinę.

Steve Cain nie żyje. Lider heavymetalowej grupy Critical Khaos zginął z rąk żony! Smutne wieści przekazało biuro szeryfa Clermont County w stanie Ohio. Do zdarzenia doszło 27 lutego około godziny 10:00. Wcześniej tego samego dnia policja interweniowała w jego domu, aby wykonać nakaz eksmisji. Żona muzyka ubłagała ich jednak, by dali jej kilka dodatkowych godzin, aby mogła spakować cały dobytek. Nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii.

Steve Cain nie żyje. Zginął z rąk żony

Funkcjonariusze poszli Theresie Cain na rękę i po kilku godzinach wrócili na miejsce, by dopełnić swoje obowiązki. Zaraz po tym, jak przekroczyli próg domu, usłyszeli stłumione jęki, a po chwili usłyszeli serię wystrzałów z broni palnej. Steve Leahy z biura prasowego Clermont County przekazał mediom, że trwało to zaledwie kilka sekund.

Wystrzeliła pięć razy w ciągu 3,5 sek. Teraz uważamy, że te strzały miały odstraszyć zastępców [szeryfa – przyp. red.]. Następnie kobieta wymierzyła pistolet w siebie.

Policjanci natychmiast ruszyli do akcji. Po wejściu na pierwsze piętro znaleźli ciała Theresy, jej 74-letniego ojca Williama Feltona i syna Ethana. Na kanapie w salonie leżały zwłoki 50-letniego Steve’a, który zdaniem śledczych zginął pierwszy. W domu znajdowała się jeszcze ich córka, która jako jedyna przeżyła, choć odniosła poważne obrażenia. 20-latka przebywa w szpitalu uniwersyteckim w Cincinnati. Jest w śpiączce.

Muzycy z grupy Critical Khaos opublikowali poruszające oświadczenie, w którym pożegnali frontmana.

Przychodzimy z tym ogłoszeniem z ciężkim sercem. Nasze pierwotne ogłoszenie dotyczyło możliwości grania z Otep i September Mourning w maju tego roku, ale niestety naszego piosenkarza nie ma już z nami… został zabity w samobójczym morderstwie (żeby było jasne, został zastrzelony)… nie chcemy spekulować ani mówić nic więcej… dla spokoju rodziny i zespołu prosimy o pamięć dobrego człowieka, dobrej duszy, doskonałego frontmana i przede wszystkim brata z naszego zespołu… to rodzina, którą dzisiaj straciliśmy… wrócimy, kiedy będziemy mieli na to ochotę… przepraszamy, ale jesteśmy teraz zszokowani…

Pogrążona w żałobie rodzina Caina zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Środki chcą przeznaczyć na przewiezienie zwłok muzyka i jego syna do rodzinnej Georgii oraz organizację pogrzebu. Równocześnie udało im się zdobyć 34 tys. dolarów na leczenie Samanthy Cain.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda, Adam - fot. Instagram @dodaqueen, @loveislandwyspamilosci

„Love Island 7”. Doda nie wytrzymała i publicznie skrytykowała Adama! Uczestnik zirytował ją swoim zachowaniem. Co zrobił?

Gerard Pique - fot. Instagram @3gerardpique

Skandaliczne zachowanie Gerarda Pique. Po pytaniu o Shakirę chciał przejechać fotoreportera?! Później zaczął mu się odgrażać