w

SuperSuper

Oscary 2023. Lady Gaga znów szokuje występem na gali rozdania nagród. Nikt się tego nie spodziewał! [WIDEO]

Lady Gaga - fot. Instagram @ladygaga, screenshot YouTube @MCSTVPlus
Lady Gaga - fot. Instagram @ladygaga, screenshot YouTube @MCSTVPlus

Wszyscy obecni na oscarowej gali w Dolby Theatre wstrzymali oddech, gdy na scenie pojawiła się zupełnie odmieniona Lady Gaga. To już drugi muzyczny występ w dorobku artystki na tym najważniejszym, filmowym wydarzeniu. Gaga tym razem postawiła na prostotę, ale nie obyło się bez ważnego przekazu.

Lady Gaga (37 l.) to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek i skandalistek XXI wieku. Wszyscy dobrze pamiętają jej ikoniczne występy m.in. na rozdaniu nagród Grammy czy podczas MTV EMA w 2011 roku. Znane są również liczne skandale z udziałem piosenkarki. Mother Monster jak zwykli ją nazywać fani, nigdy nie ukrywała, że jej wielką miłością jest moda, dlatego bardzo często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Wielu projektantów uznaje ją za swoją muzę, a fakt ten gwiazda sprytnie wykorzystuje podczas publicznych wystąpień, pojawiając się w coraz bardziej „wymyślnych” kreacjach i odsłonach.

Podczas 95. ceremonii rozdania Oscarów wprawiła wszystkich w niemałe zaskoczenie. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie zaprezentowała się przed widownią.

Występ, który przejdzie do historii?

Tylko prawdziwy artysta może wystąpić bez swojego wizerunku i się obronić. I najwidoczniej tę dewizę Lady Gaga na tegorocznym rozdaniu Oscarów wzięła sobie mocno do serca. Początkowo miało jej nie być, jednak gdy potwierdziła swój udział w wydarzeniu, wielu dziennikarzy zastanawiało się jaką muzyczną ucztę tym razem zaserwuje autorka oscarowego Shallow. Na szampańskim dywanie tegorocznej gali, Lady Gaga pojawiła się w eleganckiej, prześwitującej kreacji i mocnym makijażu.

Artystka jeszcze przed występem na scenie stała się bohaterką eventu. Krocząc po szampańskim dywanie, tuż za nią jeden z fotoreporterów upadł na ziemię. Wokalistka bez chwili zawahania ruszyła mu na ratunek, a gdy wstał, upewniła się, czy nic sobie nie zrobił. Wideo bije w sieci rekordy popularności.

Będąc już na scenie, Lady Gaga wykonała piosenkę z filmu Top Gun, Maverick o tytule Hold my hand.

To dla mnie bardzo ważne. Potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy miłości, aby iść przez życie. Potrzebujemy bohaterów. Bohaterowie są wśród nas… warto pamiętać, że zawsze można być swoim własnym bohaterem, nawet gdy czujemy się rozbici […] – ogłosiła przed występem.

Tym razem zrezygnowała z eleganckiej sukni i zaśpiewała w prostej kreacji składającej się ze zwykłego, czarnego T-shirtu, jeansowych rurek z dziurami na kolanach i trampek. Artystka postawiła również na naturalny makijaż i prostą fryzurę.

A Wy widzieliście już występ Lady Gagi na tegorocznych Oscarach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Maja Staśko, Wujek Łuki - fot. Kurnikowski/AKPA, Instagram @wujekluki

Wujek Łuki z Ekipy zażartował przed kamerami z wykorzystywania seksualnego?! Maja Staśko nie ma co do tego wątpliwości

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną! 26 lat młodszej Karolinie ślubuje „miłość do końca życia”