w

Julia Wieniawa szykuje się do świąt. Miała wyjątkowe towarzystwo. „Rodzinny czas”

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa jest znaną aktorką i celebrytką. Nie boi się żyć w blasku fleszy, a swoim życiem zawodowym i prywatnym chętnie sama chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała, jak piecze pierniczki w wyjątkowym towarzystwie.

Julia Wieniawa jest dobrze znana w świecie show-biznesu. Na scenie aktywna jest od 2012 roku. Początkowo występowała w Teatrze Muzycznym Roma. Niedługo później zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl.

Aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje tam kadry ze swojego życia prywatnego. Nie brakuje na zdjęciach gości. Ostatnio zapozowała przy okazji pierwszych świątecznych przygotowań w towarzystwie. Fani byli zachwyceni.

Julia Wieniawa piecze pierniczki z rodziną

Aktorka pochodzi z wielodzietnej rodziny. Jej rodzice się rozwiedli, dzięki czemu zyskała trzy przyrodnie siostry — Wiktorię, Kornelię i Alicję. To właśnie one zagościły niedawno na profilu celebrytki. Rodzina wspólnie piekła i dekorowała pierniczki świąteczne.

Family time — napisała na Instagramie.

Jednak nie było to jedyne towarzystwo aktorki. Do rodzinnego grona zaliczyła także swojego partnera, Nikodema Rozbickiego. Para zaczęła spotykać się ponownie wiosną tego roku. Długo jednak próbowali ukrywać swój związek, choć w mediach pojawiały się regularnie doniesienia o tym, że dwójka spędza ze sobą mnóstwo czasu razem. Nie mogło zatem zabraknąć ukochanego gwiazdy na rodzinnym spotkaniu. Fani byli zachwyceni i od razu posypały się pozytywne komentarze pod relacją z pieczenia pierników.

  • Słodkie!
  • Pięknie, rodzinny czas najważniejszy i niezapomniane chwile.
  • Ta para jest dla siebie stworzona! Uwielbiam Was razem.

A Wy z kim przygotowujecie pierniczki na święta?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o swoim małżeństwie. Zdradziła, jak kariera wpływa na ich relacje. „To rodzi dużo problemów”

Lara Gessler, Piotr Szeląg - fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler świętuje rocznicę ślubu. Pochwaliła się ROMANTYCZNYM kadrem. Co za kreacja! Fani: „Trudno oderwać wzrok”