w

Lara Gessler świętuje rocznicę ślubu. Pochwaliła się ROMANTYCZNYM kadrem. Co za kreacja! Fani: „Trudno oderwać wzrok”

Lara Gessler, Piotr Szeląg - fot. Instagram @lara_gessler
Lara Gessler, Piotr Szeląg - fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler ma na swoim koncie już kilka ślubów. Od lat jest w związku z warszawskim prawnikiem. Para świętowała drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji córka słynnej restauratorki pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Fani byli zachwyceni, a całą uwagę skradła kreacja.

Lara Gessler jest dobrze znana w świecie polskiego show-biznesu jako córka popularnej restauratorki Magdy Gessler oraz influencerska. Jest także autorką książek i właścicielką gastronomicznych projektów, jak Pracownia Kulinarna.

Prywatnie jest żoną i matką. Na swoim koncie ma już trzy śluby. W 2017 roku poślubiła Pawła Rucza, ale związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w 2019 roku. Zaledwie rok później ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był prawnik Piotr Szeląg. Para wciąż jest razem. Doczekali się dwójki dzieci — Neny i Bernarda. Dwa lata temu małżeństwo wzięło drugi ślub. Rocznicę postanowili świętować i w mediach społecznościowych.

Lara Gessler świętuje rocznicę ślubu

Celebrytka jeszcze niedawno przeżywała ciężkie chwile, walcząc o zdrowie. Jednak teraz ma okazję do radości i świętowania. Dokładnie dwa lata temu odnowiła przysięgę małżeńską z mężem. Drugi ślub pary odbył się w Zakopanem.

Równo dwa lata temu w Zakopanem nasz drugi ślub z @piotr.szelag. Kocham — napisała na Instagramie.

Z okazji rocznicy Gessler pochwaliła się zdjęciem ślubnym na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na zdjęciu można było zobaczyć suknię celebrytki, która była prosta i pozbawiona pleców oraz długi, koronkowy welon. Kreacja bardzo spodobała się fanom, podobnie jak romantyczny kadr.

  • Ale piękni zakochani.
  • Piękne zdjęcie.
  • Wszystkiego Najlepszego!
  • Najlepsze wesele ever.

Jak Wam się podoba zdjęcie zakochanych?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa szykuje się do świąt. Miała wyjątkowe towarzystwo. „Rodzinny czas”

Maciej Orłoś - fot. Instagram @maciejorlos

Orłoś komentuje zmiany w TVP. Nie szczędził mocnych słów krytyki. „Były one częścią machiny propagandowej”.