w , ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Lara Gessler wzięła ślub po raz drugi! Na weselu nie zabrakło Magdy Gessler z pięknym prezentem [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

Lara Gessler i Piotr Szeląg wywołali zaskoczenie fanów, składając sobie małżeńską przysięgę po raz drugi. Uroczystość odbyła się „w tajemnicy”, ale zdjęciami pochwalili się zaproszeni goście.

Lara Gessler i Piotr Szeląg są ze sobą już od paru lat. W październiku 2020 roku para postanowiła wziąć ślub po raz pierwszy, a już 9 dni później na świat przyszła ich córeczka Nena.

 Była to jednak skromna uroczystość. Panna młoda składała przysięgę w sukni za ledwo 300 złotych, a mama celebrytki – Magda Gessler, była w tym czasie na Wyspach Kanaryjskich i nie mogła się pojawić. Zakochani nie mieli też okazji wyprawić wesela, z powodu ograniczeń narzuconych w związku z pandemią.

Drugi ślub pary!

Informacje o ślubie były trzymane w tajemnicy i dopiero brat Lary, Tadeusz Muller, jako pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcia z siostrą oraz pokazał ujęcia z niezwykłej ceremonii.

Małżonkowie postanowili wyprawić ceremonię w Zakopanem, a przysięgę złożyli sobie na świeżym powietrzu. Do ołtarza Larę odprowadził jej przyjaciel Piotr Czajkowski.

Tym razem na ślubie nie zabrakło i Magdy Gessler, która, jak wynika z instagramowych relacji, świetnie się bawiła. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” podarowała córce i jej mężowi wyjątkowy obraz. Warto wspomnieć, że Gessler w Madrycie ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda.

Co sądzicie o braniu ślubu drugi raz przez parę?

fot. Obraz od Magdy Gessler / Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – lara_gessler , piotr.szelag. magdagessler_official;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Michał Szpak opisuje okropny sposób, w jaki był traktowany w TVP. Zdradził, jaki Kurski jest za kulisami

Rozenek wyznała, że w życiu brakuje jej tylko jednego! Zazdrości rodzinie Beckhamów