w

Lara Gessler zmaga się z chorobą. „Mój organizm powiedział STOP”. Zdradziła, jaką usłyszała diagnozę

Lara Gessler - fot. Instagram @laragessler
Lara Gessler - fot. Instagram @laragessler

Lara Gessler poinformowała swoich fanów na Instagramie o pogarszającym się stanie zdrowia. Przez chorobę musiała odwołać urodziny córeczki. Co dolega celebrytce?

Lara Gessler podobnie jak jej mama Magda Gessler zajmuje się prowadzeniem restauracji. Nie stroni również od świata show-biznesu. Trzy lata temu na świat przyszła jej córeczka, która otrzymała imię Nena. Ojcem dziewczynki jest prawnik Piotr Szeląg. Dwa lata później małżeństwo doczekało się synka Bernarda, który niedawno skończył roczek.

Lara Gessler zmaga się z chorobą

Celebrytka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Zdarza jej się pokazywać kulisy życia prywatnego. To właśnie na tej platformie poinformowała o tym, jak się czuje. Wrzuciła zdjęcie kolorowych światełek, które mogłoby się kojarzyć pozytywnie, ale w tym przypadku było odwrotnie. Okazuje się, że ostatnie kilka dni były dla restauratorki koszmarem przez pogarszający się stan zdrowia.

Od wczoraj mój umysł wygląda mniej więcej tak, jak widać. Po 10 dniach strasznego kaszlu i braku normalnego snu mój organizm powiedział mi stop. Ból głowy, dreszcze, pokrzywka… – relacjonowała.

Gessler poczuła się tak źle, że niestety musiała zrezygnować z przygotowań do imprezy urodzinowej z okazji trzecich urodzin córeczki. Podzieliła się z widzami również diagnozą, jaką usłyszała od lekarza. Okazało się, że celebrytka cierpi ma zapalenie oskrzeli.

Nie poszłam na ważne święto cudownej i bardzo wyjątkowej osoby. A dziś odwołałam rodzinne urodziny Neny u mojej mamy. Mam zapalenie oskrzeli i muszę się ogarnąć – napisała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins - fot. Instagram @sylwiabomba @grzegorz_greg_collins

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są parą! Plotki się potwierdziły. „Wiemy, że to największy coming out tego roku”

Mikołaj Roznerski - fot. Instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski pochwalił się swoim nowym, drewnianym domem. Ucieka od zgiełku dużego miasta?