w

Córka Magdy Gessler zdradziła, jaką babcią jest restauratorka. Jej szczerość może zaskoczyć. „My na niej nie polegamy”

Magda Gessler, Lara Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler, Lara Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler od kilku lat raz na jakiś czas dzieli się z fanami zdjęciami z wnukami i zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Jej córka, Lara, zapytana o to, jaką jest babcią, odpowiedziała, że nie taką w klasycznym sensie. Co miała na myśli? Czy restauratorka poświęca maluchom dużo czasu?

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Głośno o niej zrobiło się w 2010 roku, gdy została prowadzącą program Kuchenne rewolucje. Wcześniej jednak wydała dwie książki kucharskie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników i pasjonatów gotowania. Format sprawił, że zyskała ogólnopolską rozpoznawalność i zaczęła odmieniać oblicze polskiej gastronomii. Dzięki jej pomocy wiele restauracji bliskich ogłoszenia upadłości stanęło na nogi, choć nie brakuje też takich, które zniknęły z mapy.

Prywatnie także świetnie jej się układa. Wraz z pierwszym mężem Volkhartem Müllerem doczekała się syna Tadeusza. Po śmierci korespondenta tygodnika Der Spiegel związała się z Piotrem Gesslerem, ojcem jej córki Lary. Ich małżeństwo nie było trwałe i po rozstaniu jej serce znowu zabiło szybciej do dawnej miłości, lekarza Waldemara Kozerawskiego, z którym w ubiegłym roku wzięła ślub ekumeniczny.

Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym… Śpiewało nam na szczęście 80 górali… 25 czerwca… Obrączki i przysięga w dorożce — zdradziła na Instagramie.

Gessler zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Teraz jej córka zdradziła, jak dogaduje się z wnukami.

Jaką babcią jest Magda Gessler?

Córka Magdy, Lara ma dwoje dzieci: córkę Nenę oraz syna Bernarda. Dziewczynka w tym roku poszła do przedszkola i cała rodzina bardzo przeżyła tę wyjątkową chwilę. Z kolei Tadeusz w tym roku powitał na świecie syna, Antka.

Restauratorka chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia rodziny, lecz nie od dziś wiadomo, że jest bardzo zapracowana i nie ma dużo wolnego czasu. Gdy już uda jej się zaplanować urlop, stara się go spędzać z mężem, który na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Z tego powodu wiele osób zastanawiało się, jaką jest babcią. W końcu Lara uchyliła rąbka tajemnicy w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Przed kamerami wyjaśniła, że relacja Gessler z wnukami jest specyficzna, ale piękna. Podkreśliła, że z bratem już przywykli do tego, że ma napięty grafik, więc nie oczekują od niej, że nagle rzuci karierę, by zająć się ich dziećmi:

To nie jest babcia w klasycznym sensie. To jest pracująca kobieta i ani ja, ani Tadeusz nie wymagamy tego, żeby ona nagle zaczęła dziergać na drutach i siedziała w bujanym fotelu. Ona jest tak fantastyczną, inspirującą babcią właśnie przez to, że taka nie jest. Oczywiście, jest cudownie, jak ma czas i jak się widzimy, natomiast my na niej nie polegamy i nie traktujemy jej jak babci-niani — wyjaśniła.

34-latka wyjaśniła, że bardzo docenia fakt, iż na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie bez problemu może znaleźć nianię, przez co babcia nie jest aż tak potrzebna. Co ważne, nikt nie ma pretensji do Magdy o to, że poświęca pracy większość swojego czasu.

Mamy ten też wielki przywilej, że mieszkamy w Warszawie i mamy możliwość czasem skorzystania z niani, więc nie musimy mieć babci. Gdybyśmy mieli babcię, to nie musielibyśmy mieć niani. Ale jest coś za coś, więc wiemy, jak jest. Cieszymy się, jak babcia ma czas. A jak nie, to na pewno jej nie ciśniemy za to, że tak nie jest.

A wy możecie/mogliście liczyć na pomoc babć?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska, Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski - fot. Gałązka/AKPA

„Nasz nowy dom” w opałach. Po zwolnieniu Katarzyny Dowbor oglądalność drastycznie spada! Widzowie nie pochwalają zmiany

fot. Instagram @stuuburton Youtube @Olciak93

Jedna z „ofiar” Stuu przerwała milczenie?! Gdy go rzekomo poznała, była dzieckiem! Te dowody rzucają nowe światło na głośną aferę