w

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są parą! Plotki się potwierdziły. „Wiemy, że to największy coming out tego roku”

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins - fot. Instagram @sylwiabomba @grzegorz_greg_collins
Sylwia Bomba, Grzegorz Collins - fot. Instagram @sylwiabomba @grzegorz_greg_collins

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins oficjalnie pokazali się razem, tym samym potwierdzając plotki, które krążyły w mediach od pewnego czasu. Ładna z nich para?

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności przez udział w programie Googlebox. Przed telewizorem. W międzyczasie zaczęła rozwijać swój profil na Instagramie, gdzie obecnie śledzi ją ponad 800 tysięcy użytkowników. Chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje życie codzienne z córeczką. Ogromne instagramowe zasięgi zapewniają Bombie dobre kontrakty reklamowe. Wraz ze zwiększającą się popularnością celebrytki, zaczęły do niej spływać też propozycje udziału w różnych programach rozrywkowych. Widzowie mogli ją oglądać w Tańcu z Gwiazdami.

Teraz Sylwia Bomba bierze udział w projekcie telewizji TTV, razem z przedsiębiorcą i osobowością medialną Grzegorzem Collinsem. Mężczyzna był ostatnio gościem Dzień dobry TVN. W rozmowie opowiedział o tym doświadczeniu. Z jego relacji można było wywnioskować, że udział w programie zbliżył go do Bomby.

Do programu poszedłem z moim bratem, ale nie z nim będę oglądał dzisiaj ten odcinek. Będę oglądał z Sylwią Bombą, z którą miałem okazję w programie być, bliżej się poznać i trochę tam się działo różnych, dziwnych, fajnych rzeczy. Pozytywnych – wyjawił.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są parą

Widzowie spekulowali o ich romansie. Sami zainteresowani natomiast uparcie milczeli na temat ich prywatnych relacji, natomiast od czasu do czasu wspominali czas spędzony razem na planie.

W końcu para zdecydowała się odnieść do plotek. Pojawili się razem na czerwonym dywanie. Collins postawił na czarny garnitur, a Bomba czerwoną sukienkę do ziemi. Przyszli na galę Gwiazdy Dobroczynności, trzymając się za ręce. Pozwolili się sfotografować, a następnie użyli jednego ze zdjęć, by oficjalnie w mediach społecznościowych potwierdzić, że są razem.

To my: Gruba i Łysy, Stara Mamuśka i Młodociany Synek. Czy wyglądamy dollarsowo? Wiemy, że to największy coming out tego roku — udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show-biznes jest gotowy na taki Bombowo Collinsowy zestaw? – napisali pod zdjęciem.

Ładna z nich para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joanna Opozda, Remigiusz Mróz - fot. Instagram @asiaopozda @remigiuszmroz

Joanna Opozda publicznie flirtuje z Remigiuszem Mrozem. „Musisz wszystko wywlekać publicznie?” Pisarz wspomniał o ich filmiku

Lara Gessler - fot. Instagram @laragessler

Lara Gessler zmaga się z chorobą. „Mój organizm powiedział STOP”. Zdradziła, jaką usłyszała diagnozę