w

DramatDramat

Julia Wieniawa już nie jest singielką! Plotki okazały się prawdą? „Jesteśmy razem”

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @nikodamn @juliawieniawa - zdjęcie Julii Wieniawy wykonała Dorota Szulc (Instagram: szulcworks)
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @nikodamn @juliawieniawa - zdjęcie Julii Wieniawy wykonała Dorota Szulc (Instagram: szulcworks)

Jednym z tematów, który zawsze interesuje fanów jest życie miłosne ich idoli. W ostatnim czasie to właśnie ono pozostawało w centrum uwagi, gdy chodzi o Julię Wieniawę. Celebrytka przez długi czas pozostawała w jednym z najpopularniejszych związków w branży, lecz i on się rozpadł. Fani zastawiali się niedawno, czy para ponownie jest razem. Teraz już wszystko jasne.

Julia Wieniawa ostatnio nie może liczyć na spokój. W sieci aż huczało od plotek, że się z kimś spotyka. Gwiazda miała za sobą długi związek z aktorem Nikodemem Rozbickim, z którym rozstała się w zeszłym roku. Para jednak po zerwaniu pozostawała wciąż przyjaciółmi i chętnie spędzała wspólnie czas.

Nic dziwnego, że wraz z ich wspólnymi medialnymi wystąpieniami pojawiły się szybko plotki, że dwójka aktorów ponownie zaczęła się umawiać. Para jednak zaprzeczała i niechętnie komentowała swoje relacje. Niedawno jednak Rozbicki postanowił skomentować swój związek z koleżanką z branży. Niestety, nie wynikało z tego jednoznacznie, czy są czy nie są oni razem. Teraz jednak wokalistka zawarła głos w sprawie i tym samym raz na dobre rozprawiła się z plotkami.

Julia Wieniawa jest w związku

Piosenkarka przez ostatnie pół roku nie bawiła się w związki. Jednak w ostatnim czasie często można było ją zobaczyć w towarzystwie byłego chłopaka. Para spędzała razem czas prywatnie, jak i bawiła się wspólnie na wydarzeniach branżowych.

Jesteśmy razem. Myślałam, że dało się domyślić już jakiś czas temu. Wydarzyło się to zupełnie normalnie. To są nasze sprawy, ale jest dobrze — wyznała dla Pomponika.

Nawet na ściance na Polsat SuperHit Festiwal postanowili zapozować we dwoje. To właśnie na tej imprezie celebrytka postanowiła ostatecznie przyznać, że ponownie jest w związku z Nikodemem.

Cieszycie się, że ta dwójka znów jest razem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak - fot. Instagram @filip_chajzer, @gosia_walczak

Filip Chajzer zwrócił się do matki swojego syna. Internautka zaproponowała, by do siebie wrócili. Ostra reakcja dziennikarza

Liam Szczęsny wyszedł na murawę u boku ojca. Marina wiąże z synem wielkie nadzieje. „Może zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt”